Reklama

Reklama

Bubeník a princezna

  • Velká Británie The Drummer & The Princess

Diskuze

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK

Příspěvek byl smazán administrátorem.

shawoman

shawoman (hodnocení, recenze)

Z toho bude trapnohit, na kterém se jaksepatří vyřádí česká cynická bestie.

Pierre

Pierre (hodnocení, recenze)

snared

Já jsem ten teaser viděl teď a taky nemám alespoň zatím stroj času.:D Jedná se o recesi. Nic do kin nepůjde.. Nebo snad zná někdo datum premiéry, distributora a dokáže mi vysvětlit proč ten teaser nenahrál na svůj kanál Totalfilm?  

na příspěvěk reagoval Whoossain

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

Jestli ta pohádka bude dost šílená, tak to u sebe vidím buď na pět hvězd nebo na odpad. Myslím si, že nic mezi tím :-)

smiler

smiler (hodnocení, recenze)

Stačilo zkouknout teaser a už vím, že bych dal raději prvního Prince z Perzie z roku 1990 na Commodoru 128 :-)

Ondr4H

Ondr4H (hodnocení, recenze)

Zvažuju že na to zajdu do kina, bez keců.Konečně film po dlouhé době co se nebere vážně, neřeší se šuka*ky a jiné lapálie českých komedií o pěti stejných hercích. Jo bubeník s pohledem člověka co měsíc nespal si to kráčí od výbuchu.10/10 jen za tu scénu!Do haje se všemi avengers...

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Sygauras

Sygauras (hodnocení, recenze)

https://www.youtube.com/watch?v=Q6pvuIn_mlk&t=77s

 

Dneska to na mě asi 30x vyskočilo na YT. Myslela jsem si že to je zase nějaký ten "fan / fake" trailer jako bývají na neexistující filmy.

A ono to je myšleno asi smrtelně vážně.

Nevidět tento profil na vlastní oči a nečíst si informace o filmu, tak by to vypadalo jako nějaký pokus z roku 1980 udělat revoluční technikou pohádku. Pak se něco zvrtlo, oni to celé ztratily a oběvilo se to až teď.

Nezamrzli tvůrci v čase ? Píše se rok 2018 a i utahané pohádky na animaxu mají lepší grafiku než tohle.

Je to vůbec animace ? Nejsou to kartonové postavičky před zadní projekcí ?

Dadel

Dadel (hodnocení, recenze)

Pierre

No tak se to dělá individuálně. Když se ví, že to půjde do kin, může to někdo iniciativně zamknout. Ale defaultně je každý nově přidaný film odemčený. Tenhle je tu teprve pár dní. Když o něm psal poprvé Fuka, hned jsem šel na CSFD a film tu ještě nebyl.

na příspěvěk reagoval Whoossain

Pierre

Pierre (hodnocení, recenze)

Dadel

Tak tomu nerozumím. Jsou tady různé věci, co nemají ohlášenou premiéru a mají zamčená hodnocení. 

na příspěvěk reagoval Dadel

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

Dadel

vždycky jsem si myslela, že hodnocení bývá uzamčeno do doby, než je film poprvé venku (třeba festival nebo novinářská projekce). Třeba tohle ještě dají před Vánocema do kin :-)

Dadel

Dadel (hodnocení, recenze)

Ainy

Ne. Filmy, které mají oficiální premiéru, se zamknou a po premiéře odemknou. Toto oficiální premiéru nemá, takže se to ještě nezamklo.

na příspěvěk reagoval Ainy, Pierre

Pierre

Pierre (hodnocení, recenze)

Připadám si jako ve snu nebo rovnou v pekle. Poněvadž sny jsou většinou pouhým pásmem bizárnosti. Když si na ně ráno vzpomenete ani se vám nechce většinou věřit, co se vám mohlo zdát. Ten teaser neukazuje nic z filmu je taky pouhým pásmém bizárnosti. Prostě jako ve snu, akorát, že opravdu jenom JAKO (ano, už jsem se několikrát štípnul.) Řekl bych, že udělat snad něco takového v roce 2018 ani nejde. To je proti nějakému lidskému myšlení, přirozenému vkusu. Já se teď nebavím ani tak o té animaci, ale o tom teaseru samotném  a jeho provedení. Zklidněme emoce a začneme myslet. Tohle nemůže nikdo myslet vážně. Tohle je nějaký prank, recese. Fakt. Někdo si dělá srandu a docela povedenou. Nebo snad zná někdo takovou pohádku od bratří Grimmů? Akorát mi vrtá hlavou proč to má otevřené hodnocení. 

na příspěvěk reagoval Whoossain

Puxina

Puxina (hodnocení, recenze)

Ta animace nevím proč mi připomněla animaci ve hře Spellcross a to je hra z roku 1997 :D, takže si to asi umíte představit. 

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

Ondr4H

Filmy se k ohodnocení odemykají většinou po oficiální premiéře. Tato pohádka už možná byla k vidění na nějakém festivalu nebo v zahraničí a tak to hodnocení odemkli. 

na příspěvěk reagoval Dadel

aknel1967

aknel1967 (hodnocení, recenze)

Tohle nemůže nikdo myslet vážně jako animovanou pohádku. To jsem vážně zvědavá, co z toho vyleze :-) 

Ham.and.eggs

Ham.and.eggs (hodnocení, recenze)

Já bych to nezavrhoval. Třeba to bude komicky dementní. Třeba jako Michal David nebo Jiřina Ovčáčků.

Ondr4H

Ondr4H (hodnocení, recenze)

Chci se zeptat to se může hodnotit filmy na základě trailerů, já jenom koukám kolik frikulínů se vyrojilo aby ukázali jak jsou důležití.

na příspěvěk reagoval Ainy, Ozzy2

mikiqex

mikiqex (hodnocení, recenze)

Jako béčková adventura by to za deset dolarů na Steamu možná mělo úspěch, ale jako film z roku 2018 je to vážně tragické. To pan Pieter dělal v Unity3D po večerech sám?

na příspěvěk reagoval Dadel, lmc

Ainy

Ainy (hodnocení, recenze)

Harroc

třeba se sekli o desetinou čárku, možná o dvě :-)) ale to je blbost ... 82 milionů je fakt docela dost na takové provedení.

Espejox

Espejox (hodnocení, recenze)

Takovýho chlastu, kur-v a drog můžete mít za 82 milionů. A nebo můžete udělat pěkný animák. V tomhle případě byla volba očividně jasná.

Reklama

Reklama