Pri vŕtaní do morského dna ruská ponorka omylom vyslobodí prehistorického žraloka obrovských rozmerov – megalodona. Ponorka, americká vojnová loď, záchranná miniponorka a ani topiaci sa námorníci neuniknú predátorovej pozornosti. (beso74)

LIVINGDEAD odpad!

Já tušil, že to bude odpad, ale přesto jsem doufal, že alespoň na 20% to bude. Žralok vypadal nadějně. Jenže místo žraloka se řešily americko-ruské boje... a ti neherci, strašné. 💩💩💩💩💩 ()

SeBig odpad!

Klasická "skutek utek" asylum sračka o vojačcích na lodi co melou nonstop celej film pátý přes deváty a po žralokovi nebo něčem skoro ani stopy. Hovno plovoucí v oceanu. ()

Marze

Nízké hodnocení uživatelů asi pramení z pocitu, že toto viděli už stokrát a ani mě to nevtáhlo do děje i při vypnutém mozku. Ale z odpadu jsem to změnil že filmová řemesla a rozpočet nejsou tak katastrofální. ()

SOLOM.

Už samotná zápletka ve mně nevzbuzovala příliš důvěry a co teprve spojení Asylum a Syfy. Takže je asi všem jasné, že na nás čeká jen další céčková podívaná, balancující na samotné hranici odpadu. K mému velkému překvapení tu však Madsen i samotný Megalodon hráli spíše druhořadou roli. Zatímco ten první tu a tam prohodil nějaký ten trapný dialog (a povětšinu času byl zavřený v kajutě), obrovský predátor se na scéně mockrát neobjevil. Jeho digitální zpracování nebylo vyloženě katastrofální, to však neznamená – že by to byla nějaká pastva pro oči. Prostě klasický asylácký podprůměr. Většina zápletky se však točila okolo americko – ruského hrdinství, debilních dialogů, vlastenectví a vzájemné nevraživosti. Která začne každému záhy lézt neskutečně na nervy. Takže rovnou zapomeňte na nervy drásající souboje s Megalodonem, důmyslné pokusy jak ho zabít (přece jenom byste je čekali, když už máte po ruce válečnou loď – a s nejlepším nápadem přijde kuchař), nějakou solidní akci. Spíš je to přehlídka chabého scénáře a podprůměrných hereckých výkonů. V mých očích jde o jeden z nejslabších filmů roku 2018. ()

borec999

Ktovie, koľko ľudí si Megalodon pustilo a očakávalo film so Stathamom. Syfy s Asylum pokračujú v taktike béčkových, lacných prerábok hollywoodskych trhákov a tentokrát prišiel na radu Meg, ktorý dostal naozaj veľmi podobný názov Megalodon. Samozrejme, už predtým ako som si film pustil, som tušil že to bude zlý film. Čakal som však aspoň oddychové a zábavné béčko plné žralokov, krvi, vtipných úmrtí a odrezaných končatín. A hovno. 90% filmu sa odohráva v ponorke, prioritou sú americko-ruské konflikty a žraloka väčšinu filmu nikde. Madsen by sa mal naozaj zamyslieť, či sa radšej na to nevysrať, pretože celý film odohrá s 1 výrazom a herecky zapadne k ostatným nehercom vo filme. Pričom zlý herec nie je, ako sme už veľakrát videli. No nič, nemá zmysel sa viac rozpisovať. Vyhnite sa tomu oblúkom, to najlepšie na filme je plagát. Ostatok je sterilná nuda, bez štipky kreativity alebo nejakej béčkovej zábavy. 10% ()

Israha

Pravdivá synopse filmu by se dala popsat asi takto: "Další z mnoha levných a křečovitých ód na americké námořnictvo. V hlavní roli hrdinná multikulti posádka bitevní lodi. Dále hrají: zlý ruský Ivan a jeho nohsledi; M. Madsen, který se asi ztratil a na natáčení se přimotal omylem; digitální šmouha ve tvaru velkého žraloka." O ničem. Některé fláky z dílny Asylum se určitě stanou kultovními (Sharknado už to dokázalo nyní), ale celá společnost jako taková nikdy nebude "novodobou Tromou", protože až příliš často produkuje převážnělé, generické, spotřební nudárny za pár šupů, jako je tento Megalodon. Jedna hvězda za to, že se na obrazovce pořád něco děje a celkem rychle to celé uteče. ()

Hapretor

Dobrej trash na zabití času ... Co tam dělal Madsen, to jsem fakt nepobral ... musí být dost zoufalý, když už bere i tohle ... a hraje pořád to samé s jedním výrazem ... jdi už do důchodu ... zaujal mě tady jen kapitán a komandér - to byly sympatické postavy ... ()

Rathalos odpad!

Neskutocne nudna sra*ka,v ktorej sa vela keca,riesia sa kraviny a megalodon je len niekde v ustrani,kto ma problem so spanim,nech si pusti toto a zarucene zaspi,zasluzi si to odpad,lebo sa na tom clovek ani len nezasmeje ako to vacsinou byva v tychto amaterskych filmoch,co je skoda...:-) ()

Laca1313 odpad!

No, jediné zábavné na tomto "filmu" byly naprosto zkažené titulky, které byly u mé verze filmu :D jako přeložit větu kapitán na palubě jako klobouk na palubě už chce fištrón :D pokud jde o samotný film, tak nemá smysl nic psát. I když ono ani není co napsat. Tohle rozhodně patří mezi nejhorší výtvory od Asylum, co jsem měl možnost vidět (to i ty pitomě nakreslené Megapiraně jsou asi 100x lepší :D ) ()

Shanen29

Thomas natočil již jeden propadák ,akční horor Run like Hell(2014) a opět se nepoučil při další šokující blbosti .A co víc,zlanařil i Madsena a ten na to kývl. ()

beso74

Ďalší útok na nepozorného diváka, chce si pozrieť blockbuster so Stathamom a namiesto toho si dožičí mockbuster od Azylákov. Navyše, v ktorom tu ani tak nejde o tu prerastenú prarybu. 70% diania totiž zaberie konflikt s posádkou ruskej ponorky. Nuž staré dobré časy amerických filmárov sa vracajú, nepriateľom Ameriky číslo 1 už nie sú teroristi a Al Khaida, ale starý, dobre známy a neskutočne zákerný Ivan. Takmer celý film je natočený zdola, kamera kdesi z podlahy sníma hercov, vyzerá to neskutočne neprirodzene, ale asi to má zakryť skutočnosť, že loď nie je najväčšia a určite nie sú na mori. Michael Madsen vyzerá a sa správa ako keby strávil niekoľko večerov s partiou Vladka Weissa. Skrátka, celé je to príšerné, Megalodon je mega-sračka. Jediný moment, čo stál zato je Madsenov dialóg s rybičkou, bohužiaľ je to v úplnom závere a dovtedy treba ten film pretrpieť. ()

vozralec

Správný název zní Megaslabota. Bojová loď se neumí bránit, zajímavé. Hlavní je korektně poskládaná posádka. ()

mikruu odpad!

A nejhorší byly ty vlastenecký kecy kapitána o nejlepší armádě v dějinách lidstva... Ty byly horší, než celý film dohromady... A to trapný salutovani nakonec...🤯 ()

Destoroyah

Čo čakať od napodobeniny priemerného žraločieho filmu? Zrejme celkom vtipné súboje so žralokom, však? Nie, na to môžete zabudnúť pretože prehistorický predátor tu hrá vedľajšiu rolu a v celom filme je vidieť maximálne tak dve minúty. Hlavná zápletka je niečo v štýle americko-ruské boje a vlastenectvo. Túto trilógiu som sa rozhodol pozerať preto lebo tu máme smiešne vyzerajúceho megalodona, koho zaujímajú nudné dialógy a hrozné prestrelky medzi ruskými a americkými vojakmi. Mňa určite nie a verím tomu že väčšinu ľudí to nezaujíma tiež. O hereckých výkonoch nebudem rozprávať pretože je to hrôza a postavy nemajú žiadnu hĺbku. Úprimne som čakal aspoň vtipný a akčný film kde sa vojenská loď snaží zlikvidovať obrovského žraloka ale toto bola naozaj nuda. HODNOTENIE: 3/10 ()

velrybar.sk

videl jsem ...odpadl jsem smchy...... megalodon co ma skoro 50 m fakt macek skoda že ho odbouchli ,mohli mu dat smouvu na dalši nudný film se žraloky....¨ k celému tomu ději ... mno supr ....zachrana ruského ivana co povida že je velrybař a miluje žraloky ....mno užasny dialog celkove .... žralok co ma dosah 500 m aby zacitil krev ??? pokud vim tak tito tvorové citi ohodně dále kapku krve ve vodě ale budiš cosi tam placnout museli aby divak neusnul u TV že joo zpracovani toho megalodona to i ta pet lahev nabarvená vypadá věrohodneji ....pohyby toho žraloka animace jak z 60 let min stoleti ...přitom se stači podivat na jeho přibuzného Carcharodon carcharias a mate žraloka i na inspiraci .... vytupky na hlavě ale fakt nema ..... doporučuji to zkouknout pro obecenstvo co se rado boji u takových filmu ale ichtiologové a lidé co se vyznaji ve žralocich radeji si dejte lahev vina pokecejte o všem možném ...ušetři to váši nervovou soustavu ... ()