Ovečky a vlci: Veliká bitva

Volki i ovtsy. Khod svinyoy

Sheep and Wolves: Pig Deal

Animovaný / Rodinný / Dobrodružný / Komedie

Rusko, 2018, 74 min

Nerozumím tomu nízkému hodnocení, nebylo to špatné, na konci i ponaučení pro děti, takže pohoda.(8.2.2019)

Neurazí, nenadchne, ale co ti modří vlci a fialová vovce? Zachránily to povedené mimiky postav, takže proto dávám 3*.Není to tak dávno, co jsem viděla indický animák, dokonce již dvojku..A jehož mimika postav byla natolik příšerná, že opravdu nechápu kde vzali na rozpočet...Tudíž ano, není to možná taková bomba,ale rozhodně to není ani takový propadák, i pár příjemných vtípků tam bylo, co víc chtít u pohádky kterou si pustíte na dobrou noc, ne? :)(22.8.2019)

• BOURQUE

Mierne lepší, ako prvé dielo, ale stále je to slabota. Je v tom potenciál, ale je nevyužitý. Ponaučenie na záver dobré (ako aj základná myšlienka), ale nedostatočne zvýraznené a „zobrazené“. Osobné hodnotenie: 69% (**) (24.3.2019)

• oveckaoa

Nebýt posledních zhruba 20 minut bylo by to koukatelné, ale ta část to posílá vyloženě do sraček. Navíc k žádné bitvě ani nedojde jelikož se vše vyřeším klasickým klišé typu nemusíš být zlý buď s námi. Problém bude nejspíše ve scénáři, který psaly 4 lidé. 40 procent(17.8.2019)