Alien Siege

Sci-Fi

USA, 2018, 85 min

• Magika82

Pane Bože, do koho jsi to duši dal? Nebo nedal, a proto R. Pallatina neměl rozum k tomu, aby ke zfilmování již tak nesmyslného scénáře přistoupil? Ať tak či onak, za komunismu mnoho kvalitních snímků končilo v tzv. Trezorech. A takovéto bezduché zhovadilosti, by pro změnu měly mít vlastní drtičku odpadu...(28.12.2018)

• goauld

To ale neskutečná.... ALYSLUM :-) Mimozemštani - jak jinak než na 4.července zaútočí a jak jinak než opět na bílý dům... (občas si tak řikám - jestli ti mimoEmzáci nemají nějakou averzi na bílou barvu??? Zajímavý je, že si vybírají zrovna tohle datum a tenhle celkem nepodstatný baráček, když "kolem" je jiných podobných, kde vládnou podobní pošuci jako v USA) Problém s lingvistikou emZáků také není, (asi byly na školení ;-)) tudíž okmažitě dekodují co "návštěvníci" chějí ;-) A to by tu nesměla být parta náctiletých, kteří budou zachranovat svět. A až bude konec, snad přijdou na to jak se dá teleportovat přes žárovku :-D Pár hlášek ve stylu: ONA - Oni nás napadli??? to je nějaký divný, nikde se o tom na webu nepíše a ani komerční weby nic nepřinesly ?? :-)) ON - servery FBI jsou zašifrovaný, ale nevadí - já je hacknu... (a vytáhl z bahohu ručkový měřák !!! :-D ...s anténou :-))) a po zadu nezůstal ani president: Volá první dáma pane presidente: ahoj miláčku... jak se máš??? Celkem fajn, ale zase mě tady otravují nějací mimozemštani :-) ...ale jinak - samozřejmě odpad ;-)(13.11.2018)

• LacoDeLoco

Ze se na to muze nekdo divat Ze to dokonce muze nekdo natocit a zaplatit(16.9.2018)

• kaylin

Hele, i prezident se zapojil do akce!(14.8.2018)

• Marze

Již v desáté minutě zazní nejčastější věta amerického Hollywoodu "musíme odtud vypadnout". A hned z úst amerického prezidenta, což je další klišé. Pro mnohé společenské akce lze větu modifikovat "zůstaň tu se stařenkama. Padáme!"(20.12.2018)