Ali ví, po čem muži touží

• Česko Po čem muži touží (více)
Trailer 2

Ali Davisová (Taraji P. Henson) je úspěšná sportovní agentka, kterou se její mužští kolegové snaží vystrnadit. Po divokém večírku se svými dívkami nějak záhadně získá schopnost slyšet myšlenky mužů. S touto nově nabytou schopností se snaží přelstít své kolegy, když usiluje o podepsání smlouvy s příští basketbalovou hvězdou. Její přehnané úsilí však dává zabrat jejím vztahům s nejlepšími kamarádkami a s novou láskou. V této bujaré komedii je v lásce i v uzavírání smluv vše dovoleno. (iTunes)

Trailer 2

Vxxx

Uječená, a pokud si můžu dovolit mít názor, tak rasistická zbytečnost, která mě místy pobavila, ale hlavně mě z toho rozbolela hlava. Nutno říct, že prostředí sportovního businessu mi nic neříká a kdy by tam nebyl krasavec Aldi, tak ani není na co koukat. Palec nahoru za postavu asistenta. Moc nerozumím tomu, proč je v komedii potřeba "comic relief" postava, ale byl to dobrý tah. Jinak prosím pěkně už nikdy. A pokud na to budete koukat doma, tak volume na polovic, jinak vám to také způsobí bolehlav. 2* ()

silentname

"What Men Want" proste nefunguje. Je to špatná komédia s veľmi mizernou hlavnou hrdinkou a nábojom, ktorý absolútne zlyháva. Okey, je tu možno pár dobrých postáv a sem-tam nejaký dobrý gag, no reálne to všetko zlyháva na Taraji P. Henson, ktorá je tu absolútne tragická. Je to jedna neskutočne nesympatická postava, ktorú človek chce z filmu od začiatku vyhodiť. A sledovať ju skoro 2 hodiny je skutočne utrpenie. Verte mi. Jej asistent mi je celkom sympatický, je tu ešte pár okey postáv, no celkovo tento film nevie ani so svojim materiálom dobre pracovať. Skoro všetci muži tu prezentujú stereotyp chlapa lovca a sexuálneho maniaka a nepôsobí to ani trochu prirodzene. A film nevie veľmi dobre svoju premisu pretransforomovať na humor. Viac je to nudné a trápne. Okrem toho to ani nemá šarm. Nemyslím si, že to má čo ponúknuť, no nemyslím si, že premisa je zlá. Dá sa s tým niečo spraviť. Ale nie toto.Hodnotenie: D+ ()

Aljak

Neobratná vykrádačka klasiky What Women Want, akurát v obrátenom garde a zároveň v černošskom šate. Nie nie, tieto dva elementy nijako automaticky nediskvalifikovali tento film. Ale to prevedenie a priblblý akože humor to ťahali samospádom kvalitatívne dole. A pritom základ príbehu a prostredie športových agentov, to malo celkom dobrý nábeh. Ale Taraji bola miestami poriadne odporná, takmer ako Queen Latifah (ale na tú sa v otravnosti nechytá takmer nikto). Nuž, škoda času. Jedna hviezdička za to športové prostredie, ale inak veľká bieda! ()

T2

Rozpočet $20miliónovTržby USA $54,611,903Tržby Celosvetovo $72,216,294Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Zbytočná trapošina, kde v prvej polovici je tých trápnych gagov až neúrekom. Ako odozva na výbornú komédiu Po čom ženy túžia sa to nechytá ani z ďaleka, to už aj česká komédia Po čem muži touží bola ďaleko trefnejšia a pozeratelnejšia. Tu to proste nefunguje, režisér Shankman je už dosť mimo, prv vedel ponúknuť aspoň akú takú rutinu, tu je mimo misu. /25%/ ()

Lacike

Ženská obdoba inteligentne natočenej klasiky What Women Want s Gibsonom. Tentokrát sa nezmenilo len pohlavie hlavnej postavy ale aj štýl humoru, ktorý je na tej najprimitívnejšej úrovni filmov v ktorých dospelé ženské nonstop chlastajú a celkovo sa správajú jak jebnuté kundy. A taká neznesiteľná kunda je aj hlavná hrdinka tohto filmu v podaní inak sympatickej Taraji P. Henson. Fakt som nevidel dôvod prečo jej fandiť a každá sekunda s ňou bola utrpením. Vďaka tomu Tracy Morgan pôsobil výnimočne znesiteľne. Asi najsympatickejšou postavou bol stereotypný gay okolo ktorého sa občas vyskytol nejaký vtip nad ktorým som sa pousmial. Ale ako celok je to proste neznesiteľná tragédia. 2/10. ()

• Film pokračuje po záverečných titulkoch. (figis20)