Ali ví, po čem muži touží

• Kanada

• Nový Zéland

• Austrálie

Komedie / Fantasy / Romantický

USA, 2019, 117 min

• BOURQUE

Film Po čem ženy touží, odohrávajúci sa v paralelnom svete, keď sa to viac páči, tak v paralelnom vesmíre. Bez známky vylepšenia a ochoty to posunúť niekam inam. (A ešte k tomu mnohokrát používajú lacné vtipy.) Osobné hodnotenie: 68% (**) (12.5.2019)

• Vxxx

Uječená, a pokud si můžu dovolit mít názor, tak rasistická zbytečnost, která mě místy pobavila, ale hlavně mě z toho rozbolela hlava. Nutno říct, že prostředí sportovního businessu mi nic neříká a kdy by tam nebyl krasavec Aldi, tak ani není na co koukat. Palec nahoru za postavu asistenta. Moc nerozumím tomu, proč je v komedii potřeba "comic relief" postava, ale byl to dobrý tah. Jinak prosím pěkně už nikdy. A pokud na to budete koukat doma, tak volume na polovic, jinak vám to také způsobí bolehlav. 2*(5.3.2019)

• Lacike

Ženská obdoba inteligentne natočenej klasiky What Women Want s Gibsonom. Tentokrát sa nezmenilo len pohlavie hlavnej postavy ale aj štýl humoru, ktorý je na tej najprimitívnejšej úrovni filmov v ktorých dospelé ženské nonstop chlastajú a celkovo sa správajú jak jebnuté kundy. A taká neznesiteľná kunda je aj hlavná hrdinka tohto filmu v podaní inak sympatickej Taraji P. Henson. Fakt som nevidel dôvod prečo jej fandiť a každá sekunda s ňou bola utrpením. Vďaka tomu Tracy Morgan pôsobil výnimočne znesiteľne. Asi najsympatickejšou postavou bol stereotypný gay okolo ktorého sa občas vyskytol nejaký vtip nad ktorým som sa pousmial. Ale ako celok je to proste neznesiteľná tragédia. 2/10.(24.5.2019)

• oveckaoa

Chtěl jsem dát i 3 hvězdy, ale ta scéna na té svatbě je tak blbá, tupá a trapná, že to snižuji na dvě. Největší problém bude pravděpodobně v tom, že to není vtipné (nezasmál jsem se ani jednou) a , že scénář psalo 5 lidí a každý si tam nejspíše vecpal to své a vznikl mišmaš. Jinak pusťte si radši české Po čem muži touží nebo Po čem ženy touží s Gibsonem oba dva jsou na daleko vyšším levelu než tohle. P.s. Wakanda forever :-)(18.5.2019)

• BoredSeal

Nápad sportovní agentky, která čte myšlenky chlapům a může to využít jak k prospěchu v práci, tak i v soukromém životě, by určitě stačil na dobrou průměrnou komedii, klidně i v subžánru komedie o prasácké nadržené černošce. Film má pár fajn vtipů ("Wakanda forever!"), nebojí se choulostivého humoru a pro chlapa má vždycky kouzlo pobavit se nad optikou ženy na svět mužů. Ale potenciál zůstal hodně nevyužitý. Tahle komedie má zbytečně dvě hodiny, obsahuje řadu nudných scén s vycpávkovými dialogy, hlavní hrdinka je úplně nesympatická antiempatická kráva, která dokonce potřebuje poradit od jasnovidky, k čemu dar použít (!!) a je utrpení sledovat většinu jejích činů, stejně jako zoufalé plácání režiséra, kterému se asi zapomněl střihač a dramaturg v baru. Ve filmu taky nehraje žádná přitažlivá a charizmatická herečka a herci taky průměrní, i včetně obvykle vděčných menších komických figurek typu levná mladší gay verze Woodyho Allena.(22.5.2019)