Déčkopárty

(pořad)

Oslavte s námi pět let Déčka! Déčkopárty probíhá v pěti městech České republiky a také na obrazovkách. 1. a 2. vstup: A začínáme právě teď v Praze s Kouzelnou školkou, Studiem Kamarád a oblíbenou dvojicí Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř. Tak pojďte na oslavu a zpívejte s námi! 3. vstup: Právě teď se hlásí z Plzně, kde je vaše oblíbená parta z DVA3 a spolu s nimi dva naprosto dřevění komici, pánové Spejbl a Hurvínek. 4. vstup: O slovo se hlásí Ostrava, kde se k oslavám přistupuje hlavně kulinářsky. Draci v hrnci a Emanuele Ridi vás zvou na narozeninovou hostinu. 5. vstup: Rozjetý večírek v Brně navštíví také úžasný houslista Pavel Šporcl. Slavíme s vámi, slavte s námi! 6. vstup: O zábavu v Liberci se stará parta z pořadu Planeta Yó. S nimi se nedokážete nesmát. Pojďte si dát svou porci narozeninové atmosféry! 7. vstup: Štafetu oslav přebírá opět Plzeň a přivítá svého slavného rodáka, známého chovatele medvědů a dalších zvířátek a také autora mnoha skvělých večerníčků, Václava Chaloupka. 8. vstup: Co by to bylo za oslavu bez pořádné hry? Brno nasazuje nejoblíbenější klasiku, soutěž AZ Kvíz junior. Zvítězí pirát Boris z Pirátského vysílání nebo děti z pořadu Skautská pošta, novinky letošního podzimu? 9. vstup: Bujaré oslavy pokračují, ovšem na bezpečnost průběhu dohlíží Agent v kapse. Nenechte si ujít jeho ostravské vystoupení. 10. vstup: Jak se slaví v Liberci s partou Planety Yó? Pojďte to vyzkoušet! 11. vstup: Oslavy se pomalu chýlí ke konci a my se rozloučíme společnou písničkou Studia Kamarád, Kouzelné školky a Tamtamu. Pojďte zpívat s námi. (Česká televize)