Jessica Tuckerová, vdova a úspěšná doktorka, se snaží balancovat mezi prací a rodinou. Když se dozví, že má v nemocnici postoupit na vyšší místo, rozhodne se jít na zaslouženou dovolenou. Doufá také, že obnoví pouto se svou dcerou. Zabukuje pobyt v resortu na Fidži a po příchodu naváže přátelství s Willem, okouzlujícím majitelem resortu. Jessica má najednou čas sama na sebe, s Willem začnou trávit více času společně a je možné, že tento ostrovní ráj jí poskytl nový život a lásku, ve kterou vždycky doufala. (TV JOJ)

mo cuishle

Při přepínání TV jsem se narazila na tenhle "film". Asi 20 minut jsem přemýšlela komu je hl . ženská postava podobná a říkám si, že to snad není "ta z JAGu"? Musela jsem se podívat a....proboha je to ona. Nechápu co to se sebou udělala. Ženský by jednou provždy měly pochopit že v 50ti na 20cet už vypadat nikdy nebudou. Ty výplně ve tvářích a zbotoxované rty jsou přímo odstraňující a bolí mě jen pohled na ní. Škoda přitom taková pěkná ženská by to byla i bez plastik...ještě pár let a bude z ní další kočičí žena... Film hodnotit nebudu, viděla jsem 20 minut víc se nedalo ale tohle to jsem ohodnotit musela... ()

Apanatschi

Mám kamarátku, ktorá pochádza z Fidži: volá sa Etera a je to úžasná, krásna, usmievavá pohoďáčka. Preto som veľmi rada, že nákupcovia tv filmov siahli aj po snímku, ktorý sa odohráva hlavne na tomto ostrove v Pacifiku, a mohla som si vychutnať pekné zábery z jej rodnej krajiny. Pod pozlátkom slaďučkého takmer rozprávkového príbehu, sa skrývajú hlboké ľudské pravdy. O tom, že v živote treba aj odpočívať, nielen sa hnať za výkonmi. Že ambiciózny karierizmus veľa šťastia do života neprinesie – ale zato priateľské, harmonické vzťahy áno – a veľa-veľa. A podobne...Človek časom dospeje do veku, keď tomu aj naozaj začne veriť. A potom si to potrebuje pripomínať každý deň a znova. Človek typu ja do tohto veku práve došiel a tak sa nečudujem, že mi pozeranie padlo strašne fajnovo. Hlavná fešanda je u nás známa z filmov o Hodnej čarodejke – a aj tu je taká sympi ako vždy. Hlavný fešák je príjemný, milý a citlivý chlapík, len mi trochu vadí, že príliš hádže očkom – osobne by ma od začatia si vzťahu dosť odrádzalo, keby niekto tak strááášne intenzívne nadväzoval zrakový kontakt. Nuž ale nie je to príbeh o mne, že? :-D ()

Arsenal83 odpad!

Je dobré poznať, že Catherine Bell vyzerá aj v päťdesiatke stále ako v seriáli JAG, a to je pozitívne prekvapenie. Ale čo je toto za film? Toto dávali na JOJ Cinema? Majitelia TV JOJ asi netušia, že cinema znamená kino a že v kinách nehrajú filmy na spôsob Pilcherovej. Keby sa ktorékoľvek kino náhodou pokúsilo toto púšťať v kinách, tak im zhorí plátno. Vrcholom nefilmového zážitku bola dcéra s kukučom vyhúkaného prasaťa. ()