Edge of Fear

Bleed

Thriller

USA, 2018, 91 min

• oveckaoa

Hodně nenároční thriller , ale jako proč ne účel to splnilo. Po útěku z vězeňského autobusu odejde chlápkovi a jeho kumpánom (slušná banda zoufalců navíc absolutně neškodní) auto tak přijdou do chaty a sejmou majitele a jeho návštěvu jeden to, ale přežije a snaží se pomstít. Kdyby si tam někdo dal větší práci s těmi vraždami šel bych výše takhle to spíše vypadá jako něco z Nezvratného osudu ve stylu někoho zabije paroží někdo si zlomí vaz atd. navíc to s tou kyselinou je blbost bych řekl ten alkohol by ji zneutralizoval tak, že by takový účinek neměla. Na konci jde vidět, že už docházely nápady a režisér to chtěl co nejdříve zapíchnout. 40 procent na jedno podívání se to dá. P.s. spoiler docela překvapení, že mezi prvními co to schytal byl černoch to vidět v americkém filmu je asi takový zázrak jak potkat v České republice bezdětného cigána pracujícího při zaměstnání.(16.2.2020)

Průměrnej home invasion, jehož největší slabinou je to, čím se tvůrci snažili celou situaci ozvláštnit. A to nůž v srdci hlavního hrdiny, kterej celej film pobíhá s kudlou v hrudníku a nemůže jí vytáhnout, protože by umřel. To samo o sobě vylučuje jakoukoliv tvrdší konfrontaci s protivníky. Jinak natočeno v koprodukci s Čínou, takže hlavní hrdinové jsou Číňani a jejich casting neurazí, ale ani nenadchne. O poznání zdařilejší je obsazení zločinecký bandy, který dominuje náležitě hnusnej Robert Patrick a sympaticky nejednoznačnej Rob Knepper. Řemeslně je to solidně natočený a velká část herců i režisér spolu dělali už na Prison Breaku.(15.2.2020)

Nic objevného, home invasion, ale funguje.(17.8.2018)

• Mamlas

Velmi nadějný začátek. Pak se do toho namontoval ten pitomý asiat a začalo to jít k šípku. Pak ještě bleskla naděje a mohlo to pokračovat jako slušná Home Invasion. Ale po chvíli umírá nejzajímavější postava a do popředí jde zase ten pitomý asiat. Vždy, když jsem ho viděl v těch nudných nekonečných záběrech o ničem, říkal jsem si, kdo proboha tohle idiotskou postavu vymyslel. Postupně přibude čínské pojetí filmu a jde to úplně do kytek až do pitomého konce. Velká škoda. Mohl to být fakt dobrý film. (38%)(29.2.2020)