Život ve hvězdách (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2018, 35 min

Účinkují:

Petra Svoboda (mod.), Mikolas Josef, Marek Tereba

Komentáře uživatelů k TV pořadu (8)

• kingik

Tak nám zrušili Prásk! Jenže moje časosběrná sbírka Prásků, kterou pořizuji už od časů Hovnové a Hrachokůrovcové, přišla v podstatě vniveč. Jako měl jsem na to dva kupce, jeden z Třeskoprsk, druhý z Pičína, fakt vážní zájemci, zrovna jeden chystal střihový dokument s pracovním názvem "Fišer kontra Pomeje", přičemž za ta léta je z čeho vybírat, určitě je k nalezení mnoho reportáží a materiálu s těmito oblíbenými herci. Ovšem nyní je moje snůška báječných bulvárních senzací v ohrožení, neb cena závratně klesla, ze tří korun na nulu, ty tři koruny jsou za spotřebovanou elektrickou energii, "véháesky", na které jsem svého času záznam z vysílání pořizoval, jsem ve větším množství zdědil po pradědečkovi jménem Vilém Basf. Je třeba seriozně zapátrat po příčině tak razantního poklesu ceny, už jsem měl celkem dlouhý seznam věcí, které si za prodej pořídím. A bylo to i na dobrou věc. Chtěl jsem krásnými dárečky, mezi něž spadala kávová lžička strouhanky, párátko a ztvrdlá chlebová kůrka, podarovat Vědecký ústav pro výzkum jepic v Hulíně. Jistě by se jim tyto dary hodili. Jenže nic z toho. Může za to změněný koncept pořadu, možná je to novou moderátorkou, která až příliš odříkává text, na který dřív nebyla z Playboye zvyklá, možná i režijní pojetí má podíl na tom, že dva vážní zájemci o cenný artefakt českých televizních dějin houbyhnisu nakonec cukli. Ano, jsem nyní v koncích, mé plány udělat něco zásadního pro vědu vzaly za své, prostě udělaly Prásk a Život ve hvězdách už jim ale ani trochu nevyhovuje. 0/10(19.11.2018)

• Tommassi3

Nic netrvá věčně.. V tom životním koloběhu televizní obrazovky dojde na každého, dřív nebo později, i na zoufalou Petru Svoboda.. Podobně jako na všechny, které milovaly davy před ní, a pak už ani pes neštěkne.. Díkybohu za ty naše celebrity !!(10.1.2019)

Nikdy jsem se na to nedívala, až teď, v době koronarovité... Občas se sejdou relace celkem slušné i zajímavě informativní. V dnešní pandemické době zajímavější, než kdy jindy. Příklad dnešní pan Prymula. Ta reportáž mi celkem udělala radost. Je to straně sympatický a milý pán, který má hlavu na svém místě. Myslím, že v dnešní době se ten prázdný svět "šoubizu" trochu málo obohatil. Možná se obohatil i víc. Nikdy jsem se na tento pořed nedívala, ale teď se tam přemete i pár zajímavých infos.(22.5.2020)

• Hannibal1913

To je asi to nejhorsi, co jsem za posledni 2 roky videl...(21.2.2019)

No.. někdy se dozvíme zajímavé informace, někdy je to zase dotěrnej bulvár.(21.9.2018)

• Ondr4H

Sonda do duše lidí, kteří by pošli jako první kdyby přišla nějaká velká krize nedejbože válka.(29.11.2018)

• a.mala

Měli by vyměnit moderátorku - Petra Svoboda je jako loutka, s nepříjemným, skřehotavým hlasem.(19.11.2018)

• Marcus_s

Po dnešním díle, kdy ta „doktorka” měla výstřih, jak nějaká k**** z D1 dávám odpad.(31.10.2019)