Time Freak

Scénografie:

Tom Lisowski

Kostýmy:

Jacqueline Newell

"Time Freak" v zásade skoro funguje ako jednoduchý film, no začína sa miestami zbytočne zamotávať do svojich vlastných nápadov a najmä mám pocit, že trvá zbytočne dlho. Mal som pocit asi 2x, že film už bude končiť, no reálne potom pokračoval ďalej s ďalšími dejovými líniami. Možno v reále pridali pár veci, a pôsobí vďaka nim koniec možno trošku silnejšie, no na druhú stranu mám pocit, že sme to úplne nepotrebovali. Okrem toho ani neviem či sme sa na konci niečo reálne naučili. Osobne ak môžem dať odporúčanie, tak viac som odniesol z filmu "When We First Met". Lepšie tam rozobrali príbeh, nezamotali sme sa v tom a sledovalo sa to jednoducho. Tu sme miestami vracali niektoré momentky, kde už miestami som mal pocit, že to tvorcovia preháňajú. Herecké výkony sú funkčné, no keby mám niekoho pochváliť, tak asi Sophie Turner. Som rád, že tentokrát som ju videl v lepšom filme ako naposledy. Zasluhuje si to. Vizuálne je film okey, no nemá nič zaujímavé v tomto smere, čo by stálo výrazne za zmienku. Čo viac ešte dodať? Podľa mňa dobrý koncept, ktorý sa ale ku koncu strašne skomplikuje. Výsledne je to film na jedno pozretie. Komédia je pre mňa trošku nedotiahnutá, dráma je v pohode a aj romantické časti filmu. Ak vám to stačí, tak s tým budete v pohode. Zvážte si sami. Hodnotenie: C(11.11.2018)

• - Natáčelo se na Salt Lake Community College v Utahu. (rafix)