Znovu a lépe

Scénografie:

Tom Lisowski

Kostýmy:

Jacqueline Newell

Myšlienka a pointa neboli na zahodenie, lenže ten príbeh bol jednoducho absolútne priemerný. Stále dokola len a len to isté, občas nejaká úsmevná scénka, ale inak žiadne poriadne zlomy v deji. A čo ma veľmi prekvapilo, na to aký to malo potenciál (v podstate ako všetky filmy o cestovaní časom), to bolo dosť priamočiare. Inak, viete čo by bolo skvelé? (Pozor, nasleduje Spoiler) Keby sa v závere ukázalo, že Debbie po celý čas o stroji času vedela a využívala ho na obdobné účely ako Stillman a manipulovala s minulosťou. To by bolo vyvrcholenie!(11.12.2018)

• Morholt

Na mě tady těch časových skoků bylo moc. Na jednoduchou premisu, kdy chce hlavní hrdina pomocí stroje času dosáhnout harmonického vztahu s dívkou svých snů, nabalili tvůrci hromadu balastu, ze kterého jde hlava kolem. A nevyšlo ani obsazení. Nic proti Butterfieldovi nebo Sophii Turner, ale dohromady jim to vůbec neklape a to především proto, že on vypadá jako kluk ze základky a ona jako dospělá ženská. Spíš bída. 30%(10.12.2018)

Podobné nápady na filmy mám rád, ale podobné téma nedávno na Netflixu vyšel When We First Met a ten fungoval o něco líp. I když je i tady obsazení fajn, tak největší problém tohohle je hlavní dvojice, která k sobě vůbec nesedí. Sophie Turner už vyrostla v krásnou ženskou, kdežto Asa Butterfield pořád působí jako teenager (i proto mu sedí role v Sex Education) a dohromady mi k sobě vůbec nepasovali. Jinak to bylo v pohodě na vyplnění deštivého odpoledne.(27.12.2019)

Těšil jsem se a celkový dojem je veskrze pozitivní - má to příběh, má to duši, byla i docela sranda. Hudba i herci fajn. Svému oblíbenému subžánru časové smyčky však neodpustím obří botu v logice v závěru a hromady nevyužitého humorového potenciálu, tam šlo ždímat ještě řádově víc. Ke zhlédnut rozhodně doporučuju, ale nepřehánějte to jako s Farallonem 5, tolikrát bych nikomu nepustil ani Star Wreck VI. :)(4.1.2019)

Dokud se to nese na vlně komedie, je to vtipné, je to milé a Sophie Turner je super, i když ta chemie tu zrovna moc nefunguje. Jakmile se to překlopí do roviny dramatické, tak už to skřípe dost, milá naivita se překlopí v absurditu a filmu rychle dochází dech. Samotné finále ale nakonec docela fajn.(4.6.2019)

• - Natáčelo se na Salt Lake Community College v Utahu. (rafix)