All or Nothing: Manchester City

• Velká Británie All or Nothing: Manchester City

Epizody(8)

V tomto průkopnickém dokumentárním seriálu sledujte cestu Manchesteru City ve vítězné rekordní sezóně 17-18 v anglické Premier League. Získejte exkluzivní pohled na jeden z nejlepších světových sportovních klubů, včetně dosud neodvysílaných záběrů s legendárním trenérem Pepem Guardiolou, a ponořte se do života hráčů i na hřišti. (Indy21)

Recenze uživatele Pítrs85 k tomuto seriálu (1)

All or Nothing: Manchester City (2018)

Byl jsem v pokušení, jakožto fan United, tedy toho lepšího klubu z Manchesteru (shut up :-), mrsknout tenhle dokumentární seriál do odpadu!, ale jelikož nejsem cunt, tak musím zcela objektivně uznat, že se to těm bleděmodrým hlučným sousedům (zasvěcení vědí) fuckt povedlo. Samozřejmě to není materiál pro diváky ČT Art, ale fotbaloví fanoušci (nebo prostě lidi, co mají rádi sport) to určitě docení, pohled za oponu celého tohohle spektáklu. A já si můžu jen povzdechnout a dál ManCity závidět nejlepšího manažera na světě (Guardiola) a taky ten fakt, že jim fandí Liam a Noel Gallagherovi. A taky si představit, jak by tenhle seriál vypadal v podání ManUnited v té legendární sezóně 1998/99, protože fuck off City. ()