Killer Kate!

• Velká Británie Killer Kate!

Na žiadosť svojho otca sa Kate (Alexandra Feld) vydá spolu so svojou sestrou na rozlúčku so slobodou a poriadnu dámsku jazdu. Ženy sa dlhých päť rokov nevideli, a tak medzi nimi po chvíli nastávajú nezhody. Tie ustanú v momente, keď zistia, že do ich víkendového domu zrejme niekto vnikol. Ich sesterské puto bude v noc Halloweenu podliehať tvrdej skúške, keď sa stanú terčom nebezpečnej rodiny útočníkov. (Marceloo)

Marceloo

Na žiadosť svojho otca sa Kate (Alexandra Feld) vydá spolu so svojou sestrou na rozlúčku so slobodou a poriadnu dámsku jazdu. Ženy sa dlhých päť rokov nevideli, a tak medzi nimi po chvíli nastávajú nezhody, ale len do chvíle keď zistia, že do domu, v ktorom majú stráviť najbližší víkend, zrejme niekto vnikol. Ich sesterské puto bude v noc Halloweenu podliehať tvrdej skúške, keď sa stanú terčom nebezpečnej rodiny útočníkov. - Prekvapivo vydarený nízkorozpočtový horor, od ktorého som takmer nič nečakal, ale dokázal výrazne zaujať. Hlavná štvorica ženských postáv je velmi sympatická. Oproti nim stojí nešikovná rodinka vrahov, na ktorej sa divák musí v niektorých momentoch poriadne pobaviť. Trochu mi pripomínali bandu zabijakov z You're Next, ale tieto nemehlá si to kvôli svojej neskúsenosti mohli dovoliť. Vraždy sa taktiež nesú v odlahčenom a zábavnom duchu, zomierajúce postavy poskytujú úsmevné momenty a celkovo z tohto filmu vyžaruje strašne vela pozitívnej energie, čo môže u hororu znieť trochu zvláštne, ale v mojich očiach to reprezentuje fakt, že keď sa pri natáčaní stretne partia príjemných ludí, vôbec nezáleží na tom, aký je rozpočet, že sa občas niektorý strih nepodarí, alebo že sa mŕtve telo ešte niekolko hodín po smrti hýbe. Dôležité je to, že výsledný produkt bude fungovať. Taktiež musím vyjadriť vďaku pánovi režisérovi, ktorý mi napriek značným komplikáciám umožnil tento počin vidieť ešte predtým, než sa dostane do sveta. + Tiffany Shepis + herec z The Black Room + herec z The Crazies, Would You Rather a American Horror Story + herečka z Insidious: Chapter 3 ()

*CARNIFEX*

Je to fakt horor. Ako skutočne, na toto musel človek vynaložiť riadnu dávku námahy. Z 80 minút, sa 50 absolútne nič nedeje, pričom divák sleduje skupinku hercov, kvalitou na úrovni diplomovej práce s hodnotením "F.X", ktorí po celú dobu pôsobia, akoby improvizovali. Následne, keď sa aj konečne začne niečo diať, buď je to mimo záber, alebo je samotná prezentácia násilia nevýrazná, podaná odľahčenou formou, čo rapídne skĺza do žánru komédie. Ako jeden z mála prvkov, ktoré stoja za pozornosť, je hudba, nuž ale keď je toto, to hlavné a jediné, čo dokáže snímok ponúknuť, tak potom áno, toto je rozhodne HOROR. ()