poster

Cíl: Země (TV film)

 • USA

  Target: Earth

Sci-Fi

USA, 1998, 89 min

Režie:

Peter Markle

Scénář:

Wyott Ordung (původní scénář), Michael Vickerman

Kamera:

Levie Isaacks
(další profese)
 • ripo
  **

  Veľmi odfláknutý námet, ktorý bol šitý horúcou ihlou. Nadôvažok tomu dávajú korunu toporní herci, ktorých výkon sa ani herectvom nedá nazvať ...(19.2.2006)

 • Ouwen
  ****

  Já proti tomu nic nemám a beru to jako skvělou ( scifi ) oddychovku, s občas i tou krátkou akcí. Hlavní hrdina mě přišel fakt v pohodě, navíc záporáci byli super. Škoda, že jsme nemohli vidět ty ufouny, ale na druhou stranu beru to jako pohodovku :))(8.9.2011)

 • Mordenroth
  **

  Je to na úrovni tých (naj)slabších epizód seriálu "Akty X".(23.11.2007)

 • ic
  **

  Co bylo na tomhle filmu fakt originální je že hlavní hrdina, který střílel pořáj jen málokdy něco trefil. Klaďas nemusí mít vždicky dokomalou mušku... Sam měl problém prostřelit kolo stojícího automobilu, když sám stál 2 metry od něj... ale napodruhé se mu to už povedlo. Ostatní už bylo naprosto neoriginální.(23.7.2007)

 • monolog
  *

  Myslím, že sledovat tenhle film je spíš ztráta času, než cokoliv jinýho. A pokud lidičky máte rádi McGinleyho holou glocnu, klišé dovedený k dokonalosti a trapnost do morku kostí, bude se vám to líbit. Problém tohohle filmu je v tom, že se bere až příliš vážně. Není to jen SF, je to přímo SF drama střižený thrillerem. Jenže chyba je, že to na tuto kategorii vůbec nemá. Kdyby to pojali s humorem a trochou nadsázky, dal by se přehlídnout i předvídatelnej děj filmu. Co říkám předvídatelnej. Když se na to budete koukat, vsadím se, že svými věšteckými schopnostmi si budete připadat jako proslulá královna ze Sáby, případně Libuše. Vidím město veliké... Vlastně spíš jen velkej průšvih. Postavy jsou strašlivě papírový, ani Christopher Meloni jako hlavní hrdina kterej stráví před kamerou aspoň sedmdesát procent času není nijak zvlášť propracovanej. A tak mi nezbývá než říct, že ta nejzábavnější a nejlepší součást tohoto snímku je ona ozbrojená stařenka, která viděla UFO. Jenže ta je tam jen pár minut.(18.2.2006)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace