poster

Očima vraha (TV film)

 • anglický

  Through the Eyes of a Killer

Thriller

USA, 1992

Režie:

Peter Markle

Kamera:

Frank Tidy

Producenti:

Tom Rowe

Střih:

David Campling

Scénografie:

Vincent M. Cresciman

Kostýmy:

Monique Prudhomme
(další profese)
 • Andersis

  Když sem byl malí, čuměl sem na to s otevřeným pyskem.(18.9.2009)

 • jakoby
  ****

  Laurie zamestnala muze, ktery ma prestavet byt. On po ni touzi, ona je trochu chladna.Ale dlouho neodolava a pomiluji se. Pro neho to moc znamenalo, pro ni uz min. On postavi kolem celeho bytu vnitrni steny a sleduje je ji za zdmi. Silenec, ktery stavel domecek pro panenky a pak ho roztriskal.Docela dobry thriller, dokazujici ze Anderson neni jen Mac Gyver a nebo objekt touhy sester Bouvierovych.(12.8.2011)

 • Mark1983
  ***

  Jako školák jsem tento thriller na vhs sledoval docela často,něco mě na tom imponovalo. Myslím si,že film má a nebo aspoň měl v mých dětských očích dobrou atmosféru a to mně asi nutkalo,abych se na to podíval znovu a znovu a znovu, ale pak se video rozbilo a koupilo se DVD,což jsem pak tento film už neviděl.(15.2.2016)

 • A.MacGyver
  *****

  Anderson si zahrál ještě v roce kdy končil seriál MacGyver tuto roli. Myslím, že mu sedí, ale také asi čekal více. Naštěstí přišel později film jako Zrada a Pomsta a hlavně StarGate...(17.4.2011)

 • v.indruchova
  ****

  Velmi zajimavé dílko. Nečťete si zde další komenty, vše vám to prozradí.(lidi moc nepíšou Spoiler, aby vás upozornili) Nechte se napnout a chvilku váhat. Musím ocenit výborný herecký výkon R.D.Andersona. Hraje zde přitažlivého "zedníka". (doporučuji všem ženám :) ) Poctivá kamera 90. let.-Stupňuje napětí, nahušťuje atmosféru. Překombinovaná zápletka, zde nebyla potřeba, člověk je napnutý a děj pěkně plyne. Až na ilumin. znak, který je zde často zbírán kamerou se nedá moc vytknout (kvůli atmosféře). Všemocné temné oko tě vidí, nám snad chtěli naznačit? Kdo má rád psychologické téma, bude ve svém živlu. Jak tenké jsou hranice mezi láskou a posedlostí. Snímek pojednává o stolkingu. Starší film, těžko k sehnání, ale stojí to za to. Film jsem našla na uložto, avšak titulky jsem nesehnala. Chcete být napnutí a trochu se bát, máte možnost. Užijte si to, já si to užila :)(8.8.2014)