Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Laurie (Marg Helgenberger) se rozejde s nevěrným mužem. Hned poté potkává stavitele Raye, (Richard Dean Anderson) do kterého se zamiluje. Laurie si kupuje opuštěný byt, kde ji Raye pomáhá s přestavbou. Reye vidí obrovské možnosti bytu a přestavbu přizpůsobí. V domě se ale začínají dít podivné věci a Laurie se dozvídá o historii bytu. V minulosti zde bylo zabito brutálním způsobem několik lidí. To ovšem zjišťuje příliš pozdě. Po celém bytě je sledována očima vraha a nemá možnost útěku... (A.MacGyver)

(více)

Recenze (6)

Mark1983 

všechny recenze uživatele

Jako školák jsem tento thriller na vhs sledoval docela často,něco mě na tom imponovalo. Myslím si,že film má a nebo aspoň měl v mých dětských očích dobrou atmosféru a to mně asi nutkalo,abych se na to podíval znovu a znovu a znovu, ale pak se video rozbilo a koupilo se DVD,což jsem pak tento film už neviděl. ()

A.MacGyver 

všechny recenze uživatele

Anderson si zahrál ještě v roce kdy končil seriál MacGyver tuto roli. Myslím, že mu sedí, ale také asi čekal více. Naštěstí přišel později film jako Zrada a Pomsta a hlavně StarGate... ()

jakoby 

všechny recenze uživatele

Laurie zamestnala muze, ktery ma prestavet byt. On po ni touzi, ona je trochu chladna.Ale dlouho neodolava a pomiluji se. Pro neho to moc znamenalo, pro ni uz min. On postavi kolem celeho bytu vnitrni steny a sleduje je ji za zdmi. Silenec, ktery stavel domecek pro panenky a pak ho roztriskal.Docela dobry thriller, dokazujici ze Anderson neni jen Mac Gyver a nebo objekt touhy sester Bouvierovych. ()

v.indruchova 

všechny recenze uživatele

Velmi zajimavé dílko. Nečťete si zde další komenty, vše vám to prozradí.(lidi moc nepíšou Spoiler, aby vás upozornili) Nechte se napnout a chvilku váhat. Musím ocenit výborný herecký výkon R.D.Andersona. Hraje zde přitažlivého "zedníka". (doporučuji všem ženám :) ) Poctivá kamera 90. let.-Stupňuje napětí, nahušťuje atmosféru. Překombinovaná zápletka, zde nebyla potřeba, člověk je napnutý a děj pěkně plyne. Až na ilumin. znak, který je zde často zbírán kamerou se nedá moc vytknout (kvůli atmosféře). Všemocné temné oko tě vidí, nám snad chtěli naznačit? Kdo má rád psychologické téma, bude ve svém živlu. Jak tenké jsou hranice mezi láskou a posedlostí. Snímek pojednává o stolkingu. Starší film, těžko k sehnání, ale stojí to za to. Film jsem našla na uložto, avšak titulky jsem nesehnala. Chcete být napnutí a trochu se bát, máte možnost. Užijte si to, já si to užila :) ()

Galerie (1)

Zajímavosti (1)

Reklama

Reklama