poster

Kouzelný pes Vafle (TV seriál)

 • Velká Británie

  Waffle the Wonder Dog

Komedie / Rodinný

Velká Británie, 2018, 38x11 min

Scénář:

Isabel Fay, Rachael New
 • pindruche
  odpad!

  Strašný, neuvěřitelně blbý a nechápu co tohle veledílo může někomu dát. Všichni se chovají jako retardovaný a jestlipak si někdo všimnul, že Vafle je fena?(14.11.2019)

 • Aleix
  *

  Vafle mluvící pes ,drmolí v českém dabingu jako retard. Děcka jsou sofistikovaný a chytrý až za roh a hlavní padouch " paní Hopsová " číčomilka co hejtuje čokly vymýšlí samé patalie našim hrdinům. Baví nás se synkem pouze úvodní odhovačka. Kouzelný pes Vafle.... a já jako Pavlovův pes slintám nad představou waflí se šlehačkou a skořicí !(6.2.2019)

 • Jackal07
  odpad!

  Bohužel jsem nucen se na to dívat 2x denně na Minimaxu (děti si to oblíbily), kde pro zmatení nepřítele epizody víceméně náhodně reprízují. Jedná se o řadu totálně stupidních příběhů na pomezí sci-fi a novácké zábavy pro celou rodinu. Vrcholem je mimořádně otravna postava sousedky se svým "psím deníkem". Třešničkou na pomyslném hnusném dortu je (velmi) nepovedený dabing, o hlase titulního čokla se mi bude ještě 2 roky zdát. A jak může hrát jednu z hlavních roli učitele hudby bořík, který umí tři akordy a ještě se musí dívat na levou ruku, aby tam tu hnátu poskládal?Zlaté Déčko a kdysi proklínaná Jessie Prescott.(10.12.2018)

 • Brylin
  *

  Mimořádně stupidní seriál pro "celou" rodinu. Jediným plusem, byť malým a bezvýznamným, je roztomilost zvířat. Jedna hvězdička.(2.12.2018)