All Through the House

• Austrálie All Through the House (více)

Obdobie pred vianočnými sviatkami je väčšinou pokojné a radostné. To však neplatí v tomto príbehu, v ktorom sa pokojné susedstvo ocitne pod útokom šialenca v kostýme Santu Clausa, ktorý vraždí nevinné obete záhradnými nožnicami. Tri dlhoročné kamarátky chcú pomôcť staršej susedke s vianočnou výzdobou, lenže za odmenu sa stávajú novými terčami pre vražedného maniaka. (Marceloo)

LIVINGDEAD

30% Vraždy zahradnickymi nůžkami docela dobré, srandovní stříhání a sbírka penisů... ale ty amatérské herecké výkony, to jsem prostě nerozdýchal! ()

Marceloo

Obdobie pred vianočnými sviatkami je väčšinou pokojné a radostné. To však neplatí v tomto filme, v ktorom sa pokojné susedstvo ocitne pod útokom šialenca v kostýme Santu Clausa, ktorý vraždí nevinné obete záhradnými nožnicami. Tri dlhoročné kamarátky chcú pomôcť staršej susedke s vianočnou výzdobou, lenže odmenou im je to, že sa stávajú novými terčami pre vražedného maniaka. - Vianoce už sú pomaly tu, a tak sa patrí dopozerať všetky horory z roku 2015. All Through the House som si nechával na neskôr hlavne kvôli tomu, aby som si užil vianočný Slasher počas Vianoc. No nakoniec som si ho príliš neužil. Atmosféra a výzdoba sú síce pekné, ale vrah nemá žiadny charakter, je extrémne nešikovný, krv vyzerá príliš amatérsky, kamera je slabá a ani by nevadilo, že herečky nie sú pekné, ale to, že nevedia ani hrať, už nanešťastie vadí. Celé mi to pripadalo velmi dlhé a aj keď nie je do konca jasné, kto je vrahom, koniec ma tiež neuspokojil. Už o niekolko dní však začne ten ozajstný vianočný hororový maratón, pri ktorom na toto nevydarené dielo určite zabudnem. + herečka z Run Like Hell ()

George Stobbart

Vcelku snaživý, nezávislácky VIANOČNÝ SLASHER, ktorý by sa chcel priblížiť kultovkám dekád minulých, avšak má bližšie skôr k novším vianočným hororom, typu (lepšieho) "Silent Night" či (horšieho) "Silent Night, Bloody Night: The Homecoming". Teda nie je tu nejaký dôraz na sneh, atmosféru, či štýl, ale je to iba malý, priamočiary, násilný slasher s poctivými krvavými mordami a Santovsky zamaskovaným maniakom. Celkovo skôr nenáročné a obsahovo povrchné, ale ináč vlastne (u mňa) dobré. ()

*CARNIFEX*

Vďaka gore, ktore je miestami spracované naozaj solídne sa môže zdať, že je latka nastavená vysoko. Lenže ja mám proste s týmito "lacno" prevedenými snímkami hneď niekoľko "problémov" (a asi sa toho nikdy nezbavím). Že sa herci v určitých momentoch správajú jak kokoti - dobre, že sú mi podaktorí asi tak sympatickí ako moji nadriadení - dobre, že im skrátka pre ich herecké "umenie" nedokážem ani len fandiť, tobôž s nimi súcitiť - dobre, no to, že je snímok zasadený do obdobia Vianoc, no nikto si s tým nerobí žiadne starosti, prežrať skrátka nedokážem. Najmä vďaka snehu a chladu dokážu horory s danou tématikou nastoliť tú správnu atmosféru. No a v tomto prípade to celé na mňa pôsobí akosi márne. Ale inak sa "All Through the House" na jedno vzhliadnutie zniesť dá - 55% ()

darkrobyk

Kde se vzal, tu se vzal, černohubý Santa se zahradnickými nůžkami. Tu odstřihne penis, tam je zabodne do obnaženého ňadra a tady do nich sevře krček. Vánoční slasher plný stromků, dárků, blikajících světel a stříkající krve. Samozřejmě nejde tu o nic více, než o masakr. Nepříliš pohledné dívky s naopak pohlednými zbrojními pasy se zbytečně vykecávají, až hrozí nezáživný sitcom, naštěstí ve chvíli, kdy začíná být jejich tlachání neúnosné, zasáhne Santa. Spíše komedie, nejveselejší je stařenka na létajícím kolečkovém křesle (Gremlins), s několika odkazy na klasiku. Přímočaré Psycho a jezdící medvídek jako metofora na SAW. Jasně, je to blbé, ale práci maskérů zkrátka ocenit musím. ()

pornogrind

Jde o nízkorozpočtovej vánoční slasher, kterej v první řadě nabízí otřesný herecký výkony. Naštěstí celkovej dojem vylepšuje celkem vysokej bodycount a místy i celkem vydařený gore. Dále oceňuji, že se film snažil i o překvapivou pointu. Jestli mu to vyšlo to už musí posoudit každej sám. Každopádně v rámci nízkorozpočtový tvorby je to slušnej průměr. ()

kingik

Santa má krámy! Proč asi nosí na sobě ten červeně zabarvený směšný oblek, ha?! Kdysi to dal dohromady s Karkulkou, která už se dávno zařadila mezi moderní populaci žen. A být Always bez Always už prostě nechtěla, ne tak červený mužíček. Santa v tomhle slasheru se rozhodně nechrání před protečením. Celou noc nespí a přesto je ráno svěží, i když je zakrvavený. K Vánocům naděluje ze všeho nejradši zahradnické nůžky. Slasher z nezávislé produkce, který se znatelně inspiroval v (roztomile krvavé béčkové) hororové tvorbě let osmdesátých, se nijak nenamáhá, aby vypadal, že disponuje solidním rozpočtem. Vraždy občas vypadají poněkud rozpačitě, amatérsky. Není jich ale málo, nejsou ošizené, na zem dopadne i uříznutý penis. U režiséra Todda Nunese ještě není tak úplně jisté, zda šlo o úmysl, aby jeho počin vypadal tak levně a neprofesionálně, nebo jeho režijní schopnosti nedosahují tak vysokých kvalit. Ono od obojího trochu. Posléze jsem si na jeho hrubozrnný styl, občasně nepostrádající zábavný nadhled, ale zvykl. Děj filmu začal leccos vysvětlovat, Santa byl v podstatě politováníhodný šílenec, až na povrch vyplula pointa vyprávění. Finále vskutku napínavé a ne zrovna odbyté. Dívčina v hlavní roli si odskočila od přirozeného laskání pánských přirození v pornu taky jednou k mluvené roli. Samosebou, že tenhle film nikomu nenutím, ale co měl, to splnil. 8/10 ()

Kudly4

Dneškem u mě končí sváteční atmosféra i nálada a jelikož jsem o svátky neviděl žádnou vánoční porcovačku, byla tohle celkem trefa na poslední chvíly. Ono vlastně, víc vánočnější už to být nemohlo, hrají tu koledy, všude blikají světýlka, až na ten sníh, ten tu chyběl no, ale nechyběl tu pořádnej santa, který se vyloženě s nikým nesral a jeho zahradnickým nůžkám se vyhnul málokdo. Herečky tu jsou docela pěkný (herectví ovšem není jejich silná stránka), nechybí pár nahotinek (lesbický pár byl mňam mňam) a Gore bylo vydařený a nápaditý. Za zmínku stojí ustříhnuté penisy, prsty a za top scénu považuji hned tu úvodní (černochovo penis a blondýnka ve sprše). Když pominu ty slabé herecké výkony, tak se jedná o skromný, nezávislý, vánoční Slasher, který se svoji atmosférou, třeba před Štědrým dnem, určitě neurazí. (83. hodnocení) ()

SOLOM.

Tak a máme tady zase Vánoce. V televizi opět ty samé filmy a pořady co každý rok, respektive po celý rok, takže mi nezbývalo nic jiného, než se zase poohlédnout po vlastní zábavě. Naštěstí hororů s vánoční tématikou je dost a hodně jsem jich ještě neviděl. Tentokrát přišel na řadu tento nepříliš známý amatérský slasher, který mi hned zlepšil náladu při čekání na „Ježíška“. Sice bych rád upozornil, že místy je tento film amatérský až to bolí, ale kupodivu v sobě skrývá několik velice povedených vražd, ve kterých budou figurovat zahradnické nůžky, polonahá děvčata a pánské přirození. Ne nejde o porno! Náš vrah má totiž dost pohnutou minulost, ale nechci vám zbytečně moc prozrazovat. Nicméně se díky jeho zvráceným choutkám a neodolatelné touze pořád někoho zabíjet dočkáme několika opravdu šťavnatých scén, které jistě potěší nejen milovníky gore, ale i všelijaké úchyláky. Hlavně musíte vydržet až dokonce! Nevím, jestli to byl účel, nebo režisérova nezkušenost, ale celé mi to přišlo jako taková bizarní hororová komedie, než čistokrevný horor. Ano, našla by se tu řada chyb a nedostatků, ale svým způsobem byl ten všudypřítomný amatérismus dost srandovní. Herecké výkony jsou kapitolou samy o sobě, ale nemám potřebu se k nim nějak výrazněji vyjadřovat. Samozřejmě že jsou na dost bídné úrovni, ale u podobných céčkových záležitostí to už je zažitá klasika.50% ()

Karamanlis

Ako pocte osemdesiatkovým vyvražďovačkám sa dá All Through the House po technickej stránke sotva niečo zásadné vytknúť. Film je náležite krvavý a občas aj morbídne vtipný, má mlčanlivého maskovaného zabijaka s dostatočným bodycountom a v castingu boli očividne uprednostnené herečky, nemajúce problém zo seba zhodiť oblečenie. Hoci povinné slasherové atribúty boli naplnené uspokojivo, ako celok A Nightmare Christmas postráda potrebnú iskru a nie je ničím iným, než iba priemernou subžánrovkou, na ktorej je napokon asi najviac zaujímavé to, že je situovaná do vianočného obdobia. ()

Morholt

No tak pokud se jedná o těch pár vraždiček se zahradníma nůžkama, tak ještě dejme tomu, ale to dá dohromady maximálně deset minut čistýho času. Všechno ostatní byl šílenej amatérskej blábol plnej neherců, jejichž výkonům se ani nedalo smát. 10% ()

kaylin

„All Through the House“ není nijaké velké umění, vlastně to není ani dvakrát děsivé, ale pokud si potrpíte na dobré masky, tak rozhodně dostanete to, co očekáváte. Snímek je místy hodně drsný, snad i trochu vtipný, ale rozhodně jsou zde gore nápady, které se vám dovedou zarýt do paměti. V tomhle ohledu je „All Through the House“ docela nápaditý a myslím, že si minimálně průměr zaslouží. ()

Rodriguez odpad!

Při sledování trojice kamarádek by jeden zaplakal...takové koňské chování jsem dlouho neviděl. No a ten zabiják? šel jsem do kolen..... 0% ()

Yoshimitsu

Více než zahradník v kostýmně Santa Clause tady poutaly pozornost ženy některé více některé méně odvážně oblečené. Dávám 50% ()

kkarx

Pocta slasheru 80. let, kterému se může směle rovnat, takový mix mezi klasikami Silent night deadly night a The Burning. Jinými slovy vrah má masku Santy a vraždí zahradnickými nůžkami. :=) Je to poměrně amatérsky natočené, efekty se však vcelku povedly (Savigni to ale není) a nechybí žádné žánrové klišé osmdesátek - tajemná postava z minulosti v děsivé masce, brutální vraždy, psycho postava, "nečekané" rozuzlení, hloupé nadržené dívky... Ke kvalitám těch nejlepších slasherů z 80. let (The Burning, The Prowler, My Bloody Valentine) tomu sice chybí lepší režie a solidnější herci, ale k těm lepším kouskům se zařadit dá. ()

helraiser

Ač neuvěřitelný, ale tohle mi sakra sedlo, opravdu hodně zábavná vánoční vybíjená. Dobrý mordy, slušná porce Gore, některé scény byly sakra zábavný, dobrý kozy a herecké výkony k pokukání. Bavil jsem se pekelně. ()

Pitryx

Pokud se vraždí, tak gore je více než slušné a maskéři odvedli velmi dobrou práci. Velké plus za to. Jinak se ovšem žvaní a žvaní a na konci z toho vzniká guláš. Vůbec mne nebavilo si to pouštět znovu, abych zjistil, kdo kdysi cosi v minulosti proved. Je to jen jeden z dalších slasherů, který nic nového nepřináší. ()

Martin29

Tohle mělo jít do kin místo tohohle http://www.csfd.cz/film/384558-krampus-tahni-k-certu/komentare/. Rozhodně se jedná o lepší a zajímavější horor s Krampusem. Navíc potěší i gore (ustřihnuté prsty, ustřihnuté penisy) a zhruba až do konce tomu nedojde dech. Pro mužskou část populace jsou zde (až na 2 výjimky) i na slasher neskutečně pěkné a prsaté herečky. Hlavní herečka je navíc hodně podobná Megan Fox. Jediné výtky mám ke konci (někdo mě zavraždí babičku a kamarádky a já to neřeším a ještě se s ním kamarádím) a k soubojům mezi vrahem a obětmi jelikož místy vypadají jak vystřihlé z Laurela a Hardyho. Po delší době hodně kvalitní slasher. ()