Reklama

Reklama

Epizody(8)

Obsahy(1)

Artur (Petr Vaněk) je nejžádanější stylista v Česku. Perou se o něj všechny módní magazíny a největší hvězdy touží po tom, aby je aspoň jednou oblékl. On je nicméně toho názoru, že celebrity jsou individua bez vkusu a lidem, kteří jsou náhodou týden slavní, nemá smysl říkat, co si mají vzít na sebe. Za pár dní je totiž nikdo nepozná a budou zase chodit v teplákách. Takhle nějak si své místo na výsluní českého šoubyznysu představuje. Skutečnost je taková, že místo toho, aby navrhoval vlastní kolekce, oblíká své klienty do ošklivých šatů, které jsou dílem jiných. A přestože jsou všechny postavy a události nového seriálu Stylista smyšlené, není vyloučeno, že realita českého šoubyznysu je právě taková… Osmidílný komediální seriál internetové televize MALL.TV je nemilosrdným svědectvím o tom, že dělat módu pro Čechy je nevděčná práce, kterou lze zvládat jen s patřičnou dávkou cynismu a nezdolné víry, že jednou se zadařit musí. Zvlášť když je člověk schopen si připustit, že jeho modely nemusí být dobré, zato musí ladit k ponožkám v sandálech. (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (9)

zette 

všechny recenze uživatele

Sice prazdne a absurdni, ale postavy zabavne. Slovak Ole jasna jednicka. Myslim, ze takovych postavicek se bude po Praze motat dostatek. Na jedno podivani, misto vecernicku uchazejici. ()

Vodnářka 

všechny recenze uživatele

Jako dobrý. Na čtvrteční vyčerpaný večer po práci, doma s vínem. Ale všichni víme, že Luděk Staněk dovede být o dost vtipnější a Jakub Machala kreativnější. ()

Reklama

Tom_Lachtan 

všechny recenze uživatele

Seriál, co trpí velkou nevyrovnaností, některé humory jsou veskrze geniální, některé naopak, některé postavy zábavné a životné, některé chodící klišé. Ovšem celkově je to natočené docela svěže a svižně, stopáž je příjemně krátká, takže i to horší rychle odsýpá a super je, že hlavní postava má sklony k tomu být ironická a všeobecně sympatičtější, než by dalo čeklat, problematický je ale neexistující konec, kdy poslední díl působí jen jako speciální epizoda navíc a nikoliv závěrečný díl. PS: v tomto filmu nevystupují ježci v klecích, ani giboni. Pokud jste si to mysleli, jste divní! ()

BoPo 

všechny recenze uživatele

Hlavná postava, podľa ktorej sa volá celý seriál, stylista Artur je nudná verzia predstavy o homosexuálovi v módnej branži. Celý Stylista je akési trieskanie stereotypne jednoduchého parodovania HOMOmódy (preto aj postavy menom Boho, Olo). Postava Dee (Petra Nesvačilová) je totálne prepálená jeblina. Nesvačilová ju hraje naschvál prehnano prijebanú, ale vychádzajú z nej len nevtipnosti, a teda sama o sebe vôbec nenahráva ostatným postavám na kontra vtip. Boho nestojí vôbec za reč, tak ako jednotlivé príbehy. Jediný záblesk skutočne vydarenej paródie, karikatúry je práve Olo. Slovenský pupuš, ktorý by si zaslúžil svoj vlastný mini seriál. ()

drunkman 

všechny recenze uživatele

Stanek, ktery rad hodnoti praci jinych, napsal serial. Kdyby ho napsal nekdo jiny a hodnotil ho Stanek, tak by nejspis shrnuti zakoncil tak, ze je to sracka. Vsichni ucinkujici jsou svym zpusobem odpudivi lide, se kterymi bychom ve skutecnosti nechteli mit nic spolecneho, natoz jim proboha za neco platit (rady stylisty, hadry, PRko, ..). Posunuti do absurdni roviny neni samo o sobe vtipne a tolik proklamovana cameos jsou kratoucke steky. Proste, Ludek tezi ze znacky, ktera zacina byt vycpela:-) Petra Nesvacilova je ale kouzelna! MALL.tv - ne vsechno, na co se klika, by melo spatrit svetlo sveta:-) ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama