Jako dobrý. Na čtvrteční vyčerpaný večer po práci, doma s vínem. Ale všichni víme, že Luděk Staněk dovede být o dost vtipnější a Jakub Machala kreativnější.(24.2.2019)

• BoPo

Hlavná postava, podľa ktorej sa volá celý seriál, stylista Artur je nudná verzia predstavy o homosexuálovi v módnej branži. Celý Stylista je akési trieskanie stereotypne jednoduchého parodovania HOMOmódy (preto aj postavy menom Boho, Olo). Postava Dee (Petra Nesvačilová) je totálne prepálená jeblina. Nesvačilová ju hraje naschvál prehnano prijebanú, ale vychádzajú z nej len nevtipnosti, a teda sama o sebe vôbec nenahráva ostatným postavám na kontra vtip. Boho nestojí vôbec za reč, tak ako jednotlivé príbehy. Jediný záblesk skutočne vydarenej paródie, karikatúry je práve Olo. Slovenský pupuš, ktorý by si zaslúžil svoj vlastný mini seriál.(10.2.2019)

• drunkman

Stanek, ktery rad hodnoti praci jinych, napsal serial. Kdyby ho napsal nekdo jiny a hodnotil ho Stanek, tak by nejspis shrnuti zakoncil tak, ze je to sracka. Vsichni ucinkujici jsou svym zpusobem odpudivi lide, se kterymi bychom ve skutecnosti nechteli mit nic spolecneho, natoz jim proboha za neco platit (rady stylisty, hadry, PRko, ..). Posunuti do absurdni roviny neni samo o sobe vtipne a tolik proklamovana cameos jsou kratoucke steky. Proste, Ludek tezi ze znacky, ktera zacina byt vycpela:-) Petra Nesvacilova je ale kouzelna! MALL.tv - ne vsechno, na co se klika, by melo spatrit svetlo sveta:-)(12.1.2019)

• emh

Staněk nejenže kouká na televizi, abych na ni sám nemusel koukat, on navíc i píše věci, které bych sám ani nechtěl vidět. Shodou okolností jsem ale viděl asi půl dílu odpadu jménem Olo show a bylo mi vysvětleno, že je to spin off daleko lepšího Stylisty. V takové chvíli potřebujete vidět něco o kousek lepšího. Dva díly a došlo mi, že právě na tomhle principu je založená celá produkce mall.tv. Novej Gebrian bude až ve středu. Potřebuju šáňo.(10.2.2020)

Sice prazdne a absurdni, ale postavy zabavne. Slovak Ole jasna jednicka. Myslim, ze takovych postavicek se bude po Praze motat dostatek. Na jedno podivani, misto vecernicku uchazejici.(10.4.2019)