Kouzelná Beruška a Černý kocour (TV seriál)

• Francie

Thomas Astruc

Jeremy Zag

Gilbert Lévy

Aton Soumache, Jeremy Zag

To je tak když se z nudy a zvědavosti podíváte na jeden díl a naráz máte za sebou všechny a netrpělivě čekáte na další. Bohužel nejen český název, ale především český dabing je strašný. Naštěstí na youtube jsou už skoro všechny epizody v originální francouzštině s anglickými titulky a to je fakt úplně jiné kafe. Jinak animace je pěkná a plynulá, děj překvapivě nerepetitivní, postavy sympatické, i mezi Ladybug/Marinette a Chat Noir/Adrienem to pěkně jiskří, takže o zábavu je postaráno. A myslím, že momentálně je věkový průměr diváků tak 20. :D 7,5/10(8.3.2016)

Ja v tomto príbehu vidím ponaučenie. Mali by sme si všímať okolie, aby sme občas nevyzerali ako hlavné postavy, ktoré sa ami po dvoch sériách (a piatich častiach tretej série) nedozvedeli, kto sa skrýva pod maskou toho druhého... Čo sa týka epizód, niektoré sú naozaj zaujímavé, no niektoré bohužiaľ nie. V druhej sérií sa dozvedáme viacej o Emillie Agrest a takisto sa objavia dve nové postavy, ktorá som si hneď zamilovala.(15.2.2019)

Je vidět že se tu snaží autoři o originalitu, ale bohužel zároveň asi nevidí že je to dost repetitivní. Animace pěkná, taková jak autoři říkají: "Japonská+Anglická", ale někdy se ta kombinace k té CGI prostě nehodí. Příběh, v 1. sérii zatím není nikterak zajímavý kromě posledního (a zároveň prvního) dílu. Milůstná zápletka mezi Adrienem a Marinnete (Kouzelnou Beruškou A Černým Kocourem) je taky hodně zajímavá, pár záporáků je tam celkem originálních např: Lady Wifi, nebo Pan Holub. A taky ti "Akumové" Jsou dost originální stvoření ačkoliv o nich zatím víme prd, konec konců podle informací jich má být celkem 6. A k té repetitivnosti, jak už tady někdo psal konec a zápletky jsou téměř stejné, některé jsou nápadité více, některé méně. Objevuje se zde i klišé například typu: "Ach, nemám o tebe zájem Kocoure, miluji Adriena, člověka, který vypadá stejně jako ty, ale nemůže být ty", i přes to se těším na 2. sérii která má podle všech informací jít více "do hloubky" Tak uvidíme. Rozhodoval jsem se mezi 3-4 hvězdičkami ale nakonec tomu dám doopravdy 4, je to jeden z nejlepších animáků (dětských pořadů) co jsem za poslední léta viděl.(16.5.2017)

Překvapivě skvělý seriál, víte když slyšíte tenhle český název tak čekáte nějakou pohádku, ale výsledkem je zábavný seriál s dobrou akcí a dobrým dějem. Hned jak si pustíte jeden díl, tak si pustíte všechny co vyšli a netrpělivě čekáte na další. Jedinou nevýhodou je opakovatelnost, víte když pořád říkají ty samé věci tak to trochu vadí.(14.3.2016)

Všechny díly jsou na jedno brdo vždy se najde někdo kdo je zoufalý nebo naštvaný přemění se na padoucha a oni proti němu bojují někteří jsou zajímaví (Faraon,Ta rosnička s tím deštníkem) někteří vůbec (Lady Wifi,Pan Holub). Navíc většina scén se stále opakuje. Jinak je seriál v pohodě z těch superhrdinských je to ten z lepších co vznikl. Jen mě baví to, že nemůžou přijít na to kdo jsou ve skutečnosti, když je to okaté až to bolí i po přeměně vypadají totiž stejně jak v civilu jen on je v černém a ona v červeném.(3.4.2016)