Píše se rok 1958 a v prázdninovém letovisku se poprvé setkají dvě dívky. Talentovaná dětská hvězdička C. C. Bloomová a stydlivá a přemýšlivá Hillary Whitneyová. Jedenáctileté dívenky uzavřou přátelství na život a na smrt a slíbí si, že si budou dopisovat. Celá léta se tak svěřují jedna druhé, píší si a prožívají spolu své radosti i zármutky. Uteče mnoho let a nyní již dospělá Hillary, úspěšná právnička, odjíždí do New Yorku, aby tady vyhledala C. C., která se živí zpěvem v pochybných barech. Staneme se svědky osudových zvratů v jejich životech, potkáme jejich milence a manžely, abychom nakonec zjistili, že i přes značné sociální rozdíly a postavení vydrželo pevné přátelství, zrozené mezi děvčátky kdesi v Atlantic City na konci 50. let, až do současnosti. (TV Nova)

ljukyljuk

Miestami sa mi to zdalo trochu "prehrávané" a asi by som ubral aspoň 20 minút zo stopáže, ale inak to bol pekný film o celoživotnom priateľstve. Čakal som viac tlačenia na pílu, čo sa týka nejakých plačlivých scén (čiže to je fajn) a bolo tu mnoho príjemných úsmevných momentov. No a skvelá bola hudba, tá bola fakt dojímavá. Ale na 4* ma to jednoducho dostatočne nevzalo, takže 3 s tým, že sú to dobré 3 hviezdičky. ()

Lenula4

Tento film je moje srdcovka. Nádherný příběh kamarádství na celý život, na který se dokážu podívat i po třicáté. Člověka nutí přemýšlet o tom jaká kamarádství opravdu jsou a co je za ně schopný člověk udělat, jak je schopný za ně bojovat a jak důležité pro člověka jsou. ()

Martin741

Rezisera Geryho Marshalla si pamatam ako tvorce presladenych romantickych komedii ako Pretty Woman. Tuna natocil film Plaze, kde sa dve pizdy skamaratia a dalej ? No dalej hovno, teda nic sa nedeje, okrem planych hereckych vykonov a prisernej nudy. Jo, tej nudy tu bolo fakt pozehnane . 15 % ()

Streeper

Nebudu lhát, od filmu jsem očekávala daleko více než jsem nakonec dostala. Bette Midler se do role C.C. Bloom opravdu hodila a těžko bych si představovala jinou herečku, naopak Barbara Hershey mi prostě nepadla do noty, přišla mi až moc strohá, upjatá, jakoby se nechtěla uvolnit a nechtěla ukázat, co v sobě má, možná to bylo v rámci role, ale přišlo mi to až moc utažené za vlasy. Ale jejich síla přátelství je na celém filmu společně s hudbou to nejlepší. Je krásně sledovat jejich vývoj od náhodného setkání na pláži až po smrt jedné z nich, která mě velmi dojala. Ale občas mi to přišlo trošku moc přehrávané a na 4* to u mě prostě nemá, ale jsou to lepší 3*. ()

zette

Solidne odvypraveny pribeh o dvou kamaradkach jiz od utleho veku. Film ma hezkou atmosferu. Ale nic prevratneho to neni. ()

laik_60

taký ženský za srdce chytajúci romantikuš filmík, plný sentimentu - naviac podopretý sladkými piesňami so slzyvháňajúcimi textami. Film bol aj zbytočne dlhý. Pripomínalomi to americké filmy vojnového obdobia pri ktorých slzili naše mamy a staré mamy, akurát vo farbe. ()

sir-dave

Nejzajímavější byla Sheldonova mini Amy, málem bych ji nepoznal. Jenže kamarádky vyrostly, herečky se vyměnily a následovaly strasti, radosti, taškařice dvou nerozlučných kamarádek, které bylo těžké neustále poslouchat. Nic zajímavého... ()

Mishqo

príbeh o veľkom priateľstve neraz ťažko skúšaného a aj keď je to príbeh krásny nedokáže sa vyhýbať nudným pasážam...avšak Bette Midler ale aj Barbara Hershey sú úžasné a hudobná vložka takisto :) 70-75% ()

anusha

úprimná výpoveď o ženskom priateľstve vrátane žiarlivosti a hádok, inak krásny film i keď 20 min vystrihnúť by mu neuškodilo ()

Radim

Drama o celoživotním přátelství dvou žen. Každá sice jde svou vlastní cestou, ale v důležitých momentech života se jejich dráhy protnou, zvláště když jedna z nich těžce onemocní. Hezké, dojemné; sice trochu tlačí na pilu, ale mé oblíbenkyni Bette Midler to odpustím. ()

charmin

Vcelku zaujimavy pribeh, na moj vkus ale prilis dlhy, no vynahradili to asi Bette a tie uzasne kostymy;)A obcasne aj dobra hudba.. ()

tranquill

Kvalitní drama, respektive sága o celoživotním přátelství dvou žen se skvělými hereckými výkony Bette Midler i Barbary Hershey. ()

subic

Takže o čem to je, oficiální text distributora ... a C.C. se vdá a Hillary se narodí dcera. Hillary onemocní, zemře a malá dcerka zůstane se C.C. Tohle se holkám musí líbit. Mě to přišlo trochu utahané, hlavně v druhé půlce, ale dojemný konec to dorovnal. ()