Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Vyšetřování zavede dvojici detektivů do prostředí, o kterém se jim nezdálo ani v těch nejdivočejších snech.
Detektivové Fred Lavery (Dan Aykroyd) a Sheila Kingstonová (Rosie O'Donnell) jsou nasazeni na tajné vyšetřování v prostředí, o kterém se jim nezdálo ani v těch nejdivočejších snech - na ostrově, kde se sexuální fantazie stává realitou za starostlivého dohledu domini Lisy (Dana Delany). Jejich úkolem je najít neznámého pašeráka diamantů Omara a jeho sexy společnici Ninu. Jedinou stopou jsou pro detektivy fotografie novináře Elliota Slatera, o které má samozřejmě eminentní zájem i sám hledaný zločinec ... (HBO Europe)

(více)

Recenze (7)

mira007 

všechny recenze uživatele

Erotická komedie s Danem Aykroydem v hlavní roli? Tak už tohle info je komedie sama pro sebe, ale tohle dílko z prázdninového letoviska moc vtipné není a nezachrání to ani občasná bobrovitá nahota. ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Tragédie, která se velmi volně inspirovala knihou Anne Rice (napsala ji pod pseudonymem Anne Rampling). Navíc mám alergii na herectví Rosie O'Donnell a Dan Aykroyd na tom není o moc líp. ()

Galerie (22)

Zajímavosti (1)

  • V letech 1985 a 1986 Anne Rice napsala dva erotické romány pod jménem Anne Rampling. První z nich, Exit to Eden, inspiroval tento film. Druhým románem byla Belinda. A zatímco Exit to Eden zpopularizoval BDSM, Belinda se zaměřila na vztah zralého muže a nezletilé dívky. (NinadeL)

Reklama

Reklama