Vyšetřování zavede dvojici detektivů do prostředí, o kterém se jim nezdálo ani v těch nejdivočejších snech.
Detektivové Fred Lavery (Dan Aykroyd) a Sheila Kingstonová (Rosie O'Donnell) jsou nasazeni na tajné vyšetřování v prostředí, o kterém se jim nezdálo ani v těch nejdivočejších snech - na ostrově, kde se sexuální fantazie stává realitou za starostlivého dohledu domini Lisy (Dana Delany). Jejich úkolem je najít neznámého pašeráka diamantů Omara a jeho sexy společnici Ninu. Jedinou stopou jsou pro detektivy fotografie novináře Elliota Slatera, o které má samozřejmě eminentní zájem i sám hledaný zločinec ... (HBO Europe)

mira007

Erotická komedie s Danem Aykroydem v hlavní roli? Tak už tohle info je komedie sama pro sebe, ale tohle dílko z prázdninového letoviska moc vtipné není a nezachrání to ani občasná bobrovitá nahota. ()

NinadeL

Tragédie, která se velmi volně inspirovala knihou Anne Rice (napsala ji pod pseudonymem Anne Rampling). Navíc mám alergii na herectví Rosie O'Donnell a Dan Aykroyd na tom není o moc líp. ()

• V letech 1985 a 1986 Anne Rice napsala dva erotické romány pod jménem Anne Rampling. První z nich, Exit to Eden, inspiroval tento film. Druhým románem byla Belinda. A zatímco Exit to Eden zpopularizoval BDSM, Belinda se zaměřila na vztah zralého muže a nezletilé dívky. (NinadeL)