Rozpočet $-miliónovTržby USA $23,859,382Tržby Celosvetovo $-(25.4.2009)

Mám pocit, že na začátku své tvorby byl Garry Marshall přece jen takový ještě kritičtější a dovedl v lidech vidět i to opravdu špatné. Z jeho posledních filmů se to naprosto vytratilo. Jasně i "Flamingo Kid" je film s šíleně pozitivním vyzněním, kdy hodnoty jako rodina jsou nade vše, ale není to tak hrozné jako jiné filmy, které Garry Marshall natočil v novém tisíciletí.(2.2.2018)

• danecek24

42. Zlatý Glóbus za rok 1984 - nominace (1) - Nejlepší herec ve vedlejší roli - Richard Crenna(22.12.2008)

• Martin741

jaj, to boli este casy, ked mlady Matt Dyllon mal cosi do seba, no ale behom casu dokonale vyhasol. Richard Crenna /Wait Until Dark, Rambo 1-2/ to potom uz nezachranil. 40 %(8.3.2016)

Na tú dobu veľmi dobrý film, ešte aj s akým-takým posolstvom. Mladý Dillon zahral výborne, hudba nemenej kvalitná. Keď si uvedomíme, aké filmy sa v polovici 80-tych rokov natočili, tak tomuto asi naozaj niet čo vytknúť.(27.10.2017)