Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Sympatický mladý muž Jeffrey Willis (Matt Dillon) se cítí uvězněný v rodném domě, v nudném životě a hledá únik ve svých snech. V plážovém klubu Flamingo (Plameňák) vidí kolem sebe společenskou smetánku, pro kterou peníze nejsou žádný problém. Brzy se otočí zády ke své rodině a odchází za vidinou snadného života. Zamiluje se do krásné plážové dívky z klubu Carly (Janet Jones) a začne pracovat jako prodejce sportovním aut u seriózně vyhlížejícího Phila Brodyho (Richard Crenna). Jeho ideály se ale brzy začínají rozpadat, když zjistí, že pan Brody je podvodník, a že ho okolí pouze využívá. Jeffrey si tak musí vybrat mezi naplněním svých snů a vlastním svědomím. Nakonec se vrací ke své rodině, kterou už nevidí jako vězení, ale jako klidný přístav, kde jsou lidé, kteří ho mají opravdu rádi. (wayne99)

(více)

Recenze (5)

baclajean 

všechny recenze uživatele

Na tú dobu veľmi dobrý film, ešte aj s akým-takým posolstvom. Mladý Dillon zahral výborne, hudba nemenej kvalitná. Keď si uvedomíme, aké filmy sa v polovici 80-tych rokov natočili, tak tomuto asi naozaj niet čo vytknúť. ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

jaj, to boli este casy, ked mlady Matt Dyllon mal cosi do seba, no ale behom casu dokonale vyhasol. Richard Crenna /Wait Until Dark, Rambo 1-2/ to potom uz nezachranil. 40 % ()

Reklama

kaylin 

všechny recenze uživatele

Mám pocit, že na začátku své tvorby byl Garry Marshall přece jen takový ještě kritičtější a dovedl v lidech vidět i to opravdu špatné. Z jeho posledních filmů se to naprosto vytratilo. Jasně i "Flamingo Kid" je film s šíleně pozitivním vyzněním, kdy hodnoty jako rodina jsou nade vše, ale není to tak hrozné jako jiné filmy, které Garry Marshall natočil v novém tisíciletí. ()

Galerie (24)

Zajímavosti (2)

  • Jedná se o první film, u kterého bylo použito označení PG-13, neboli nevhodné mládeži do třinácti let. (Gerron)

Reklama

Reklama