Příběh filmu Přes prsty se odehrává na beach volejbalových hřištích, ale nejen na nich. Linda (Petra Hřebíčková) a Pavla (Denisa Nesvačilová) jsou parťačky, které obětují beach volejbalu všechno. Tedy skoro všechno. Mladší Pavle tak trochu začínají tikat biologické hodiny a s přítelem Hynkem (Vojta Dyk) chce co nejdříve otěhotnět. To starší svobodná a bezdětná Linda nechápe. Zvlášť, když se jim podařilo kvalifikovat na mistrovství Evropy… Všechno ale stejně nakonec zamotá svérázný správce hřiště se zajímavou minulostí Jíra (Jiří Langmajer). (CinemArt)

vasosak

V rámci volné soboty jsem viděl postupně tři "vztahovky": Špindl, Šťastný nový rok a na závěr Přes prsty. Od žádného z těch filmů jsem moc nečekal, nejméně od posledního z nich. A samozřejmě se mi líbil ze všech nejvíc.:) Má to promakanej scénář, je to vtipný a skvěle zahraný. Bolely mě sice úvodní volejbalový scény, některý flashbacky a druhá scéna v nóbl restauraci, ale jinak perfektní. Tři hudební leitmotivy od Abraxas, Burma Jones a Marcella perfektně dokreslovaly náladu filmu. Líbilo se mi to. ()

SNCIS

Atraktivní prostředí ženského beach volejbalu, prosluněná letní atmosféra a několik zvučných hereckých jmen. Snímek má vše, co má romantická komedie obsahovat. Jiří Langmajer zde opět předvedl svůj nezpochybnitelný herecký talent a Petra Hřebíčková se ukázala nahá. "Kapkama se proplétám, co rytmem samby zní." - 80%. ()

czprava

Na Petru Hřebíčkovou jsem se moc těšil. V době upoutávek jsem tomu filmu sice moc nevěřil, ale vidět jsem toto dílko chtěl. Petra svůj komediální šarm podle mě precizně předvedla ve snímku "Bezva ženská na krku" a musím konstatovat, že ani tady mě nezklamala. Tématika čtyř křížků na krku v kombinaci s ohlížením se za vlastními osobními úspěchy, neúspěchy a určení směru dalšího žití, je bezesporu častým námětem. Zafousatělý Langmajer jako zkušený komediální herec jí byl důstojným parťákem a oba se tak stali hlavními tahouny celého snímku. Musím se přiznat, že některé scénky mi roztáhly koutky úst i bez lechtání na noze . Celkově musím říct, že i přes určité výhrady bych se na to podíval klidně ještě jednou či dvakrát. ()

lord_kabb

Nechápu místní filmové "experty" s hodnocením odpad a podobně. Je to dobrá žánrová komedie, klidně bych se podíval na druhej díl. ()

nightowl odpad!

Si vsichni filmari u nas stezuji, ze na filmy nejsou penize, jak je to prodelacny apod. ale kazdy rok se natoci minimalne 20 podobnych hovadin, jako je film pres prsty... kdo to toci, proc to toci a kdo to plati... to byli otazky, ktere jsem se behem filmu snazil zjistit... ()

jetyl

,, .. a vypadáš jako polský Rumcajs" Některé hlášky jakoby vypadly ze Štěpána Kozuba, který se mihne až skoro ke konci kde jinde, než na turnaji v Ostravě (Kolečko se tady asi cítí celkem fajn :) Čekal jsem, že dám tak pět minut a pak půjdu dělat něco užitečnějšího, ale nevstal jsem a zůstal sedět až do konce a několikrát se fakt zasmál.. Jasně, drží to Langoš a spol., ale nikde na mně nevyskočil někdo, jak nemotorně lyžuje někde ve Špindlu, nebo co.. Smysluplná sexistická oddechovka, která by někde ve světě už byla na indexu. Body za Langoše, namakanou Hřebíčkovou a pár fakt vtipných hlášek a samozřejmě za Ostravu :) ()

Jirkacek

K tomu, abych se podíval na snímek Přes prsty z roku 2019 jsem využil nabídku společnosti NETFLIX a tak se jednoho květnového večera tato česká komedie objevila na obrazovce naší korejské televize. Na začátku jsme se seznámili s osmatřicetiletou plážovou volejbalistkou Lindou Jadrnou (Petra Hřebíčková), které v luxusní restauraci neúspěšně nabídl sňatek milenec Marek (Jakub Prachař). Pak jsme se již přenesli na Mistrovství ČR, kde Linda porazila spolu se svou parťačkou Pavlou Tomešovou (Denisa Nesvačilová) slovenské dvojčata Marcelu (Kristína Greppelová) a Terezu (Radka Pavlovčinová) Kettnerovi, čímž se kvalifikovali na ME, jenž se mělo odehrát o několik měsíců později v Ostravě. Velkou radost z toho však neměl Pvlin kluk, volejbalista Hynek (Vojtěch Dyk), který s ní chtěl zplodit dítě, přestože se sám otáčel z kdejakou sukní. Při večerní oslavě Pavla odjela k Hynkovi a Linda se opila tak, že ani nevěděla, že ji z baru odvezl správce volejbalových kurtů Jíra (Jiří Langmajer). Druhý den tento muž pobaveně sledoval trénink obou děvčat a poté zabrousí do vlastních vzpomínek, neboť se měl před 25 lety zúčastnit olympiády v plážovém volejbale. Jenže díky svému nepředvídatelnému chování byl vyhozen a už nikdy volejbal nehrál. Později odjel s Lindou na vlastní chatu, kde jí řekl, že má v úmyslu sbalit její parťačku, což se také později stalo. Uběhlo půl roku, který trojice spolu strávila, i když to tak nevypadalo. Jednoho dne se Rudolf Jíra své dívce Pavle přiznal, že má dítě, na což ona reagovala úderem do stolu, kde rozbila sklenici a tak si pořezala zápěstí. Díky tomu nemohla hrát na ME a vypadalo to, že na turnaj odjedou slovenská dvojčata, z nichž se vyklubaly právě děti Jíry. Zároveň Jíra na Pavlu zanevřel a začal chodit s Lindou, takže to vypadalo na definitivní konec jejich kamarádství. Stal se však zázrak, Pavla se vyléčila a obě odjely do Ostravy, kde si zahrály na mistrovství Evropy. Jak jejich souboje dopadly už ale prozrazovat nebudu. Každopádně mne film docela bavil, těch 101 minut docela uběhlo a jednou jsem se dokonce pořádně rozesmál. Kromě komediálních prvků ve filmu šlo o milenecké vztahy a zodpovědné chování. Mé oči potěšeně hleděly na zadečky plážových volejbalistek, které byly jako dva kmínky. Přes slušné herecké výkony, zejména Jiřího Langmajera, šlo o průměrný český film, ovšem o žádnou katastrofu se rozhodně nejednalo. Suma sumárum, český film Přes prsty ode mne získal tři palce nahoru a stejný počet hvězdiček ***. ()

Prezdivenka

Po dlouhé, dlouhé době česká komedie, u které se za herce nestydím a nevypínám po 15-20 minutách. Jo, je to letní oddechovka, ale víc se od toho čekat nedalo a film se jinak ani sám netváří. Klidně pustím znovu i když jen třeba jako kulisu k uklízení :) ()

alesandro2

Mezi nekonečnými seriály a nekonečnými filmy na toto téma nevidím žádný rozdíl. Snad jen v atraktivním sportovním prostředí, které oceňuji jednou hvězdou. ()

milos.bradik

To, že je to komedie, ještě neznamená, že to musí být hloupé. Dvě hvězdičky za občas dobrý vtip a za Jiřího Langmajera, který podal svůj obvyklý výkon. Hvězdičky za prdelky nedávám, takže pouze dvě. ()

Rene.Artois

O tomto filmu si s nadšením vyprávěli kolegové v práci, se smíchem si připomínali nejlepší scény a rozhodně mě nabádali, abych se na to rozhodně podíval. Tušil jsem, že dělám chybu, ale opravdu jsem si toto dílo pustil.  Co vám budu povídat, pokud považujete za humor Závišovy písně, nebo to že se vám podaří vypustit co nejsmradlavější prd v blízkosti ostatních, budete i při sledování tohoto filmu spokojeni. Pro mě to bylo laciné, nevtipné, Langoš sice svou univerzální postavu posunul k lidovosti (spíš buranství), ale to ať se raději vrátí k těm záhadným intelektuálům. Dvě hvězdy dávám jenom proto, abych se na hodnotící škále nepohyboval ode zdi ke zdi, kategorie odpad je přece jenom znatelně níž. A těm kolegům jsem shlédnutí filmu nikdy nepřiznal, nechtěl jsem jim šlapat po bábovičkách. Stejně by mou kritiku nepobrali. ()

SanyB

Jako nezlobte se na mě, ale nechápu tady ty recenze! Je to prostě jednoduchý film, ale dost úsměvný. Já upřímně nesnáším český filmy, ale tenhle mě opravdu dostal, je mi 22 a sama za sebe musím říct že je to jeden z 10 nejlepších filmů české scény. Samozřejmě 100 lidí 100 chutí, za mě top!! ()

Murlock77

Proč ne... Jako oddychovka dobrý, ale kulturní zážitek si z toho nelze odnést. Nejdřív bylo docela těžký věřit Langmajerovi, že by snad uměl hrát volejbal, ale potom, co z něj příběh udělal prcíře první ligy, už to bylo uvěřitelnější. Když si to člověk pustí nalitej po příchodu z hospody, zákonitě nemůže bejt zklamanej. ()

gapa466

Mně se to líbilo.  Myslím, že si to po čase pustím znovu. Parkrát jsem se od srdce zasmál a hezky se na to kouká (Petra Hřebíčková a Denisa Nesvačilová). 4* ()

Marissa33 odpad!

Jedným slovom, ZLEEEE. Utrpenie dopozerať. Lacné vtipy, dej totálny miš maš. Ani flashbacky do minulosti nestáli za nič. ()

Honjanmach

Když vidím ty komentáře a ta hodnocení, prijde mi, že jednohvězdičkoví od sebe opisují🤭 A vy, co dáváte více hvězdiček, také. Jak někdo může napsat, že se “film vleče”? Je doba digitální! Vleče se komentář, který někdo píše, když se to nedá číst. Že vy jste hráli šestkovej, že ano?😜 Za mě vtipné, emotivní (kamarádství mezi dvěna holkama), komediální (zejména instantní parametr). Chytrá nadsázka.. Popis volejbalového světa, tak funguje.. ()

LUIGISde

Toto ma bavilo, Langmajer bohovský ten toho vie vytiahnuť veľa a hlavne dobrá postava ušitá zrejme na neho. Zvyšok fajn príjemný príbeh za mňa pekných 65% ()

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů

TOP filmy a seriály roku 2019 dle TOP uživatelů