Reklama

Reklama

Čas na lásku

(TV film)
  • USA Season for Love

VOD (1)

Obsahy(1)

Tyler se vrací na prázdniny do svého rodného města Red Rock v Texasu. Před dvěma lety se rozvedla, s manželem Eddiem ale zůstali přátelé – nejen kvůli dceři Rosie, spojoval je i zájem profesní: Tyler pracovala jako kuchařka v Eddieho restauraci v San Francisku. Teď ji ale Eddie musel zavřít, a tak je Tyler bez práce. Hned si to ale začne vynahrazovat doma, protože její matka Jo má pravý texaský gril a Tyler tam začne vypomáhat. V Red Rocku se každoročně koná soutěž o nejlepší barbecue a letos se jí zúčastní Corey Turner, rodák z Red Rocku a láska Tyler ze střední školy. Corey se za patnáct let, co se neviděli, vypracoval, má tři restaurace v Brooklynu v New Yorku a vydává kuchařky, které patří k bestsellerům. Soutěž, jejíž výherce obdrží prémii ve výši 25 tisíc dolarů, má tři kola. Vítěz semifinále se nakonec utká právě s Coreym. Když se Tyler s Coreym setkají, rychle si oživí romantické vzpomínky z mládí. Corey si také dobře rozumí s Rosie. A oba si uvědomují, jak je jim dobře v rodném městě... (TV Nova)

(více)

Recenze (2)

Johnny.ARN odpad!

všechny recenze uživatele

Líši sa to oproti konkurencií len tým, že to nemá ten taký temný zvrat tesne pred koncom, ktorý by všetko rozbil a vdaka ktorému by sa dali dokopy. Teda vlastne má, ale nie je tak temný ako inde. Tak či onak, presladená a pregrilovaná romanťárna, pri ktorej akurát tak vyhladnete a ožehlíte kopu oblečenia. ODPAD! ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Štandardná Hallmarkovská romantika odohrávajúca sa v nejakom peknom vyčančanom zapadákove so sympatickými seriálovými hercami. Je to predvídateľné od prvej sekundy a skončí sa to presne tak ako čakáte. Ale bez problémov to funguje. Príjemná jednohubka. 5/10. ()

Reklama

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

  • Natáčelo se v Torontu (Kanada). (BMW12)

Reklama

Reklama