poster

The Standoff at Sparrow Creek

 • USA

  Militia

  (pracovní název)
 • USA

  The Incident at Sparrow Creek Lumber

  (pracovní název)

Drama / Thriller

USA, 2018, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Marze
  ***

  Účinný malý thriller s Dunhamovým ostrým vyprávěním, jehož potenciál zmizel do ztracena. Kromě názvu nepřináší nic nového.(1.2.2019)

 • okkac
  **

  Nudná konverzačka ve skladišti(1.3.2019)

 • campix
  **

  Trailer nalákal na thriller odehrávající se v uzavřeném prostoru, ve kterém prim hraje interakce mezi několik pár postavami a všechno dohromady spojuje dusná atmosféra. Bohužel toho se mi nedostalo. Thriller bez známých ksichtů zabila poměrné nezajímavá zápletka, na kterou jsem tvůrcům tolik nepřistoupil, a také až k uzoufání nudné dialogy nevýrazných postav. Připojíme-li nezajímavou eskalaci děje a nepříliš mrazivou atmosféru, tak tu máme hodně podprůměrný snímek. Alespoň je to poměrně zručně natočené.(7.2.2019)

 • lamps
  ***

  Dějový oblouk je zvládnutý, film udrží bez problému naši pozornost a vrcholí napínavou sekvencí, kde režisér zkušeně završuje koncepty tlumeného osvětlení v rovině stylu a zmatení diváka v rovině vyprávění, cesta k tomuto vyvrcholení je však při zpětném ohlédnutí poměrně nevýrazná, a to hlavně proto, že je nám většina postav tak nějak ukradená. I tak ale dobrá a sympatická práce a další důkaz, že malý thriller hollywoodských měřítek se dá udělat za pár dolarů, jen s promyšleným schématem vyprávění a inscenačním nadáním.(4.3.2019)

 • dO_od
  ****

  // Černo-žlutý film, ve kterém není nic černo-bílé! Ale jinak hezky napsaná variace na Reservoir Dogs, jenom s horšími herci, trochu utahanějšími dialogy a ne tak vyhroceným závěrem, jak by si to zasloužilo. Přesto si nemůžu pomoct a dávám 7/10, něco na té atmosféře mi bylo sympatického a nevím přesně co.(30.1.2019)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 9. září 2018 na mezinárodním filmovém festivalu v Torontu (TIFF). (BMW12)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace