Pat a Mat nás baví (TV seriál)

Animovaný / Rodinný / Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2018, 14x8 min

Marek Beneš

Marek Beneš

Komentáře uživatelů k TV seriálu (6)

Maximálně jedno pousmání, jinak zoufalá snaha navázat na něco, co mělo kdysi úspěch. Nešikovní kutilové vždy volili nejbezradnější řešení, které ovšem díky nezlomné vůli zabralo. Dnes si pohledem na nové díly (které mi už nejsou nijak sympatické) myslím, že jsou to pouze dva otravní idioti. Chybí humor. A nápad. Nebo nadšení. Prostě tihle dva sahají po ještě víc nesmyslnějších věcech než dřív.(30.1.2019)

Animace stále na stejné skvělé úrovni a v duchu, jak jsme zvyklí. Hudba si sice zachovala ústřední motiv, ale je to zase totálně zprzněné. Na to jsme si ale už museli dávno zvyknout. Díly: Včely; Sekačka; Krtek; Kolotoč; Plot; Odpad - Mat si leští svého kabrioleta před domem a Pat umývá nádobí. Samozřejmě mu neteče odpad a je třeba to řešit. Scénář okolo tohoto problému moc nechápu, protože Pat má zacpané umyvadlo, nemá sifon a odvodní trubky, dřez mu "sežere" vidličku a štětku, přičemž ji pak kdesi pod dřezem najde. Toto mi fakt přišlo padlé na hlavu. Pak si s Matem ale zaradí, vyrobí si odvod pomocí vrtacího kladiva a trubek a vyvedou odpady ven. Každému je samozřejmě jasné, kam to nateče. A je konec. Slabota, bezduché, s jedním pousmáním. Scénář tak za 20%. Kamera; Ucpaný komín; Skalka; Elektrárna; Rodeo; Schody; Myčka.(1.9.2018)

Po některých ne úplně zdařilých "novodobých" epizodách je tento seriál opět návratem ke kořenům. Pravda, animace se technicky trochu proměnila, ale pořád má svoje kouzlo. A humor je tu prakticky stejný jako v původním seriálu.(4.9.2018)

Ha, maníci se přestěhovali, leč "šikovní" jsou pořád stejně...(28.8.2018)

Patrím k neskoršej generácií fanúšikov Pata a Mata .Narodil som sa až po úmrtí Ľuboša Beneša v dobe keď jeho syn Marek prevzal remeslo a odjakživa som mal rád aj Marekove diely tak aj tvorbu jeho otca. Keby som sa narodil v roku 2013 a dostanem sa k tomuto vo svojich piatich rokoch tak by som asi vyskočil z kože. Prečo za posledných 15 rokov nevyšlo skoro nič? I tak som ale rád že sa návrat podaril a držím Marekovi palce do budúcna. Jedina vada na kráse je tak zničená znelka ,ktorá až tak zlá nieje pretože tento seriál už nejakú zmenu potreboval a keď sa niečo nezmení pomaly 50 rokov tak to zaváňa lenivosťou to meniť. Za skvelé chvílky strávené pri tomto seriály a za úspešný návrat do detstva dávam 90% a rozhodne sa to originálu vyrovná ,pretože kvalita nepadá len doba sa mení. Len tak ďaľej!(21.11.2018)

To se neokouká. Ale říkám si ,kolikrát už se borci za těch čtyřicet dva let stěhovali:-)(28.8.2018)