Reklama

Reklama

Pat a Mat nás baví

(TV seriál)
Animovaný / Rodinný / Komedie / Krátkometrážní
Česko, 2018, 14x8 min

Režie:

Marek Beneš

Scénář:

Marek Beneš

Obsahy(1)

Pat a Mat vám ve třinácti nových epizodách plných skvělých gagů opět dokáží, jací jsou to šikulové. (Magic Box)

Recenze (11)

castor 

všechny recenze uživatele

Maximálně jedno pousmání, jinak zoufalá snaha navázat na něco, co mělo kdysi úspěch. Nešikovní kutilové vždy volili nejbezradnější řešení, které ovšem díky nezlomné vůli zabralo. Dnes si pohledem na nové díly (které mi už nejsou nijak sympatické) myslím, že jsou to pouze dva otravní idioti. Chybí humor. A nápad. Nebo nadšení. Prostě tihle dva sahají po ještě víc nesmyslnějších věcech než dřív. ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

"Pat a Mat nás baví"? No čo ja viem. Naozaj vás to ešte dokáže pobaviť? Mňa teda veru nie. Ja som nikdy nepatril medzi nadšených fanúšikov týchto dvoch nešikovných, popletených majstrov. No musím priznať, že to malo svoje čaro. Keď však definitívne prebral štafetu Marek Beneš po svojom otcovi Lubimírovi Benešovi, tak to je poriadne cítiť. Vytratila sa spontánnosť, vytratil sa humor, vytratila sa charizma. Zostali len dve síce kultové, ale úplne bezduché a nebojím sa napísať, že už aj dosť nudné figúrky. A je to celé v prdeli. ** ()

Reklama

ComicGuy 

všechny recenze uživatele

Patrím k neskoršej generácií fanúšikov Pata a Mata .Narodil som sa až po úmrtí Ľuboša Beneša v dobe keď jeho syn Marek prevzal remeslo a odjakživa som mal rád aj Marekove diely tak aj tvorbu jeho otca. Keby som sa narodil v roku 2013 a dostanem sa k tomuto vo svojich piatich rokoch tak by som asi vyskočil z kože. Prečo za posledných 15 rokov nevyšlo skoro nič? I tak som ale rád že sa návrat podaril a držím Marekovi palce do budúcna. Jedina vada na kráse je tak zničená znelka ,ktorá až tak zlá nieje pretože tento seriál už nejakú zmenu potreboval a keď sa niečo nezmení pomaly 50 rokov tak to zaváňa lenivosťou to meniť. Za skvelé chvílky strávené pri tomto seriály a za úspešný návrat do detstva dávam 90% a rozhodne sa to originálu vyrovná ,pretože kvalita nepadá len doba sa mení. Len tak ďaľej! ()

Stejšn 

všechny recenze uživatele

To fakt bylo nutné prodat do Číny (viz závěrečné titulky) i tohle? Viděl jsem teda díl s vánočním kaprem (výroba 2020) a je to K UZOUFÁNÍ NUDNÉ. Výtvarná stránka zůstala OK, animace je mnohem plynulejší než ve starých dílech, ale nemá to vůbec žádné nápady. Mělo se to jmenovat "Pat a Mat nás nebaví". ()

otík 

všechny recenze uživatele

Animace stále na stejné skvělé úrovni a v duchu, jak jsme zvyklí. Hudba si sice zachovala ústřední motiv, ale je to zase totálně zprzněné. Na to jsme si ale už museli dávno zvyknout. Díly: Včely; Sekačka; Krtek; Kolotoč; Plot; Odpad - Mat si leští svého kabrioleta před domem a Pat umývá nádobí. Samozřejmě mu neteče odpad a je třeba to řešit. Scénář okolo tohoto problému moc nechápu, protože Pat má zacpané umyvadlo, nemá sifon a odvodní trubky, dřez mu "sežere" vidličku a štětku, přičemž ji pak kdesi pod dřezem najde. Toto mi fakt přišlo padlé na hlavu. Pak si s Matem ale zaradí, vyrobí si odvod pomocí vrtacího kladiva a trubek a vyvedou odpady ven. Každému je samozřejmě jasné, kam to nateče. A je konec. Slabota, bezduché, s jedním pousmáním. Scénář tak za 20%. Kamera; Ucpaný komín; Skalka; Elektrárna; Rodeo; Schody; Myčka. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama