Deník princezny

Denník princeznej

Rodinný / Komedie / Romantický

USA, 2001, 114 min

• kinej

Úplně zbytečný film. Nechápu scénáristu, proč se vůbec obtěžoval takový kýbů zvratků vrhnout. A ještě více nechápu režiséra, proč s něčím takovým vůbec ztácel čas. Asi jedině ty prachy.(7.1.2009)

• mandes

rozpočet : $26 million tržby celosvetovo : $165,335,153(12.2.2007)

Velká americká blbost, ale koukat se na to ještě dá. Asi je to tím, že takové filmy dávají v televizi pořád a já jsem na nich trochu vyrostl, ale já prostě nemám to srdce hodit tuhle teenagerovskou slátaninu někam do odpadu. Anne Hathaway se mi líbí a k Marshallovi chovám za Pretty Woman jistý respekt, takže jim udělám tu laskavost, že se na jejich společné dílo už nikdy vícekrát nepodívám a zůstanu u celkem vysokého hodnocení.(14.1.2013)

• 666teen

Další debilní klon pohádky o Prdelce. Nebo to byla Popelka?(7.12.2009)

• M.a.t.t.

Príjemný námet zabitý stupídnymi vtipmi a dvojhodinovou stopážou. A to pritom mohla byť slušná oddychová komédia. Anne Hathaway je vlastne jediným dôvodom, kvôli ktorému som ochotný to sledovať znova aj keď úplne málo to zase nie je...(17.2.2007)

• - Anne Hathaway svou první roli získala tak, že během castingu spadla ze židle. Režisérovi se zalíbil její zbrklý temperament a okamžitě ji obsadil. Debut si ve snímku odbyla i Mandy Moore. (Roman.Ticka)

• - Scéna s pošmyknutím na školskej tribúne bola nehoda. Počas scény, kde sú Mia (Anne Hathaway) a Lilly (Heather Matarazzo) na tribúne, Anne Hathaway náhodou spadla. Režisérovi sa to ale páčilo natoľko, že to nakoniec vo filme nechal. (Raccoon.city)

• - Ve scéně v závěru filmu, kdy je Mia (Anne Hathaway) s Michaelem (Robert Schwartzman) na zahradě, si dává Michael ruku za záda. Hned v dalším záběru ji však má podél těla a dává ji za záda podruhé. (Mr.Hudson)