Ne Evita, ale Velké vítězství, to je absolutní TOP film s Madonnou. A League of Their Own zároveň pak patří mezi absolutní špičku filmů se sportovní tématikou, ale i mezi ty, které se zaobírající životem v civilu za 2. světové. Příběh o ženské baseballové profesionální lize je nádherné dobrodružství umě zkomponované spoluprací režisérky a producentky Penny Mashall, kameramana Miroslava Ondříčka, hudebního skladatele Hanse Zimmera a celé řady výtečných herců - v čele s Tomem Hanksem, Geenou Davis a Lori Petty, Madonnou a Rosie O'Donnell nekonče. V závěrečných titulcích znějící Madonnin hit This Used To Be My Playground je už jen definitivním podtržením vynikajícího zážitku, který nepřichází o svou svěžest, vtip nebo dojetí při každé repríze.(8.2.2009)

Přiznám se, že tento film na mě vykoukl jako zjevení zčistajasna, protože do té doby jsem pořádně ani nevěděl, že existuje. Sem tam se mi totiž stává, že mi tehdejší video půjčovna zamlčela nějaké klenoty, ale o to větší nadšení je, když na takové filmy z devadesátek narazím třeba v televizi. Tom Hanks tady hraje morouse tak strašnýho, že koukat na něj bylo pro mě utrpení. A i když se film snažil ho nakonec převést na tu správnou stranu, stejně jsem si na konci filmu myslel, že je to normální dobytek. S holkama basketbalistkama už to bylo úplně jiný. Byly totiž skvělý, do jedný. Fandit jim v tomto filmu bylo tak zřejmý, jako si v hospodě objednat pivo, během pěti minut ho vypít a následně si objednat další..(22.7.2018)

"Přemejšlej hlavou. To je ta koule, co ti sedí metr nad prdelí." Nikdy jsem nevydržel sledovat celý baseballový zápas a šílenství, které tento sport vyvolává za velkou louží, jsem také nikdy nepochopil. Nicméně na sportující holky se vždycky rád podívám a když přitom chtějí plácat do míčku pálkou, tak jim to neberu. Spojení sportu a humoru na mne zkrátka vždycky fungovalo a to říkám na rovinu, aniž bych si přitom nenápadně posunul kšiltovku dozadu, lehce se zatahal za levé ucho, zkušeně si prohrábnul koule a odplivnul rotující slinu směrem ke třetí metě, čímž bych určil jasnou taktiku pro další hru.(6.10.2015)

Další film s Tomem Hanksem, který je rozhodně zárukou kvality... Hraje tu docela bezohledného ochlastu, ale zato jako vždy skvěle. Překvapila mě Madonna s jakou lehkostí odehrála svou roli, která pro ni byla typická. Dále i Geena Davis a všechny ty další malé postavičky, které jen dotvářely tu atmosféru a dělaly film výjimečným. Ta skupinka žen působila jako prima parta a tak vás to vtáhlo do děje a neomrzely vás ani věčné zápasy. Baseball, do toho zapletené emoce, vztahy a sportovní odhodlání z tohoto filmu dělají velmi příjemnou podívanou. Jasně, není to PŘIROZENÝ TALENT, ale samovolně plynoucí přirozený příběh, který vás svým způsobem chytne... a chcete běžet s nimi !(4.3.2009)

Skvělá sportovní komedie s velice zvláštním, v dobrém slova smyslu, humorem. Navíc je tady badass Hanks, snesitelná Madonna, Zimmerova hudba a krásná Greena Davis. Když k tomu přidám ne-úpně-hloupý scénář, nebojím se dát čtyři hvězdy. Well, bite my butt and call me an apple! She nearly took her head off! (19.4.2011)

• - Role Dottie Hinson byla původně nabídnuta Debře Winger. [Zdroj: Kinobox.cz] (Bioscop)

• - V roce 2012 byl film zařazen do Národního filmového registru USA, který je součástí knihovny amerického Kongresu. (Snorlax)

• - Herečky, ktoré sa zúčastnili konkurzu pre postavu Dottie Hinson museli ukázať, že vedia hrať bejzbal. (Original.M)