Nebýt divného závěru a dost pochybného poselství, dal bych i jednu hvězdu navíc.(8.11.2019)

Hneď od začiatku pri tom vybľakovaní to začalo byť jasné, že to bude poriadna chujovina. A bola. To neznamená, že sa na to nedalo pozerať. Bezprostredná scéna s kohútom nemala chybu. Odkiaľ to odkukali, pretože to bola bomba. Celkove táto komická paródia na rodinné vzťahy mala svoj šmrnc, kde tvorcovia nemajú byť aj tak, na čo hrdí, keď vykonštruovali náhodné situácie, ktoré ich priamo pri natáčaní napadli a ktoré predvádzali akýsi divadelníci. V ostatnom prípade, čo sa tu dá na rozoberať. Mimo toho kohúta, to bolo pekne v riti.(13.8.2020)

Jak já miluju severské filmy, to ani není možné. Pekka aka kohout chodící po bytě mě pobavil na celý den.(16.8.2020)

Fínska snaha o satiru a to vieme, že tí Fíni sa veľmi neusmievajú. Je to akási obmena alebo inšpirácia filmu Všetci sú v pohode, samozrejme žiadny De Niro tu ani zďaleka nehrá. Film lavíruje medzi rodinnou polodrámou a situačnou komédiou až fraškou, zatiaľ čo miestami dáva priestor aj na emócie. Nebolo to zlé, ale nabudúce skutočne radšej toho De Nira.(16.8.2020)

• Thomas_xxxxx

Ako môže mať takáto doneba volajúca blbosť 74%? Keby blbosť nadnášala, tak tento film sa už vznáša v stratosfére. Márny pokus o pseudokomédiu, nulová výpovedná hodnota a absolútna nuda. Až sa divím, že som to vôbec dopozeral. Ale len s veľkým sebazaprením.(15.8.2020)