Guns Akimbo

Stefan Ciupek

Enis Rotthoff

Tom Hern, Felipe Marino

Zaz Montana

Už jste viděli Daniela Radcliffa kouzlit, nechat si narůst rohy, pouštět větry na ostrově a ztratit se v džungli, teď ho máte šanci vidět běhat po městě ve slipech a papučích a střílet přitom z pistolí přibitých k rukám, byl totiž kvůli internetovému trollení vržen do hry na život a na smrt (v online přenosu). Zběsilá, komediální a eRková variace na pár let staré Nerve: Hra o život, která si bere na paškál neduhy moderní internetové generace, je docela zábavnou blbinou, u níž se dá v pohodě vypnout. Jen teda občas mám problém s filmy, které se snaží být meta a dělat si srandu z klišé akčních snímků, ale později se těch klišé sami pevně drží. Nicméně bavil jsem se velmi. [Sitges 2019](3.10.2019)

Zběsilá arkáda s vychytaným vizuálem, kvalitními vizuálními efekty, hmatatelnými postavami a zopár nečekanými zvraty, které u ní udrží i pozornost necílovkového diváka (t.j. mně). Nejenom přítomnost Radcliffa ji zvedá na téměř áčkovou úroveň, ale hlavně režisér, který má cit pro dynamiku vyprávění. Čekali byste, že to bude blbější. [Sitges FF](5.10.2019)