• Nový Zéland

Stefan Ciupek

Enis Rotthoff

Tom Hern, Felipe Marino

Zaz Montana

Tak trochu hodně jiný Gamer,který je ještě víc šílenější. Každopádně skvělý Radcliffe se super Samarou a jako solidní záporná postava Dennehy, když se tohle všechno smíchá s akci a trochou humoru vyjde z toho zábavná jízda u které jsem se bavil. Nebude to sice za plný počet,ale silnější 4 hvězdy si to zaslouží a já bych si dal dokonce rád i pokračování. 78% --- 8/10 IMDb(1.4.2020)

Absolutní šílenost, u které můžete z té přemíry střihů a střídání barev dost při sledování fakticky epileptický záchvat, tak se mějte na pozoru.....Ne, teď už vážně. Přijde mi, že Radcliffe si poslední dobou vybírá zajímavé filmové náměty, ono kdo prostě mohl přijít s tím, že hlavní hrdina se vzbudí s pistolemi mechanicky připevněnými k rukám ? Jako, koho to napadlo ? Ve výsledku se asi divák zabaví, pokud od filmu nečeká hodně. Zajímalo by mě, na kolik penízků film přišel, protože v jednom momentě jsem docela koukal, že ty triky byly v pohodě a na první pohled vypadaly z áčkovější produkce, jenže pak přišla sekvence dosti levně zavánějící. Ale suma sumárum, tohle mi nevadilo, neboť celý film musíte brát jako béčko, ono to jinak asi nejde. Ve vedlejší roli potěšila Samara Weaving, pár hlášek pobavilo (někdy i narážky na popkulturu), závěr přijatelný s možností druhého dílu. Ušlo to. Za mě dávám 60 %(11.3.2020)

Radcliffe s přišroubovanýma bouchačkama na stopě Samaře "jsem tady ulítlejší než Harley Quinn" Weaving (která je v téhle poloze prostě zase boží). Akční scény dost fain - na to že nejde vysloveně o áčkovou produkci - takže Howden asi po pandemii může čekat laso. 6.5/10 s tím že vidět to před 20 rokama, tak s radostí nějaký ten bodík přihodím.(22.4.2020)

„Vyliž mi klitoris!“ Když už denně hltáme aktuální stav v případě vysoce nakažlivého infekčního onemocnění COVID-19, možná by měl náš ústřední hrdina méně olizovat mobil a víc dbát na hygienu rukou. Ale vážně. Přátel evidentně moc nemá, holka mu dala kopačky, šéf na něj ječí. Zřejmě vyrostl na Arnoldovi a Slyi a v telce mu zrovna běží Hard Target, když se u něj doma objeví organizátoři zvrhlé show, v níž si jdou po krku ti nejšílenější vrahouni. Probudí se s pistolemi přidělanými hřebíky k rukám a jednu takovou vražedkyni má náš loser odkrouhnout. Tvůrci mi připomněli kousek Hardcore Henry, u kterého platilo to stejné: někoho to nadchne, jiného znechutí. Prostě nálož s absentujícím dějem – svěží, sebevědomá a zábavná i zatraceně násilná. Neteř agenta Smithe Samara Weaving je cool, Daniel Radcliffe je cool a v porci „veselého násilí“ se pohybují poměrně obratně. Ubral bych klidně čtvrthodinku, nebo naopak přihodil nějakou scénu á la lahůdkové setkání s bezdomovcem či návrat do práce. Radcliffe to má asi jak Elijah Wood. Oba jsou navždy spjatí s jednou až hystericky populární postavou, oba si pečlivě vybírají, do čeho půjdou. Frodo Wood šokoval Maniakem coby šmírák v zaplivaném městě skalpující své oběti. Radcliffe si vyzkoušel horory a evidentně točí to, co ho baví. Jen tak dál!! Tři až čtyři hvězdy, já jdu nahoru.(23.3.2020)

Jasné, mám výhrady. Príliš veľa zbytočných scén na efekt ( motorka na aute, detailné zábery na vybité zuby alebo na zlámané kosti). A záporák je na konci až trestuhodne nudný, hoci dovtedy fungoval ako protipól, ktorý treba poraziť skvelo. No a veci typu, každá guľka až na nejakú minie loosera, ktorý nikdy zbraň nedržal, sú v rámci žánru. Takže hoci by som čakal sofistikovanejší prístup - hlavne tvárou v tvár skúsenejším protivníkom, beriem to. Inak je to super film. Zábavný, krvavý a plný skvelých hlášok a trefných a nápaditých momentov. Režisér presne vedel, čo chce natočiť a je to cítiť z každého políčka. Pôsobí to ako taký prostoduchejší bratranec Johna Wicka s tým, že by som pokojne uvítal celú trilógiu. Radcliffe po dlhom čase v ďalšej úlohe, ktorá napriek nepravdepodobnosti funguje v áčkových rozmeroch. Nebyť vyšších výhrad vpálim plný počet. A Samara Weaving je úplne dokonalá.(1.4.2020)