Epizody(10)

kocik1

Přijela pouť .... a zase odjela. Žádný zázrak nepřivezla, ale musím jí nechat, že mě párkrát i pobavila. 50% ()

vabambule

Odrazující s nadsázkou tu realitu, která šla (jde) mimo standard. Když je nálada, je to příjemně koukatelná a vtipně obsazená záležitost. Vracím se k tomu. ()

Likan7

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Dekadentní počin. Jeden z nejdivnějších seriálů, co jsem jsem zatím viděl. Prachař je dobrej, Mottlová nádherná a celý to je divný... Série je přesně na půl cesty mezi komedií a dramatem a divák neví jak to má sledovat. ()

slunicko2

Nevím, jak moc věrně odráží příběh život světských, ale já bych tomu i věřil. 1) Hezké, vtipné, s vývojem._____ 2) Zaujal mě 35letý obtloustlý (bohužel) Jakub Prachař (právník) a 16letý pěkný Lukáš Veřtát (Vojta, nejmladší z rodu)._____ 3) Psáno po první řadě._____ 4) 13.3.2021 - Druhá řada je horší - méně nápadů, žádný vývoj - 2*. ()

• Jindra (Oldřich Navrátil) v čase 7:50, když kouřil cigaretu, hýbal prsty. To však není možné, když má amputovanou ruku. (TheSlezy)
  • Píseň v titulcích, která hrála v této epizodě, byla od Rubena de Ronde s názvem „Forever In Our Hearts (Danny Chen Remix)“ z roku 2007. Ale seriál se přeci odehrává v 90. letech. (TheSlezy)
  • Když Daniel (Jakub Prachař) hraje na začátku videohru, jde vidět, že přestal klikat na ovladači, přitom ta hra se pořád hraje a dál zabíjí postavy ve hře. (TheSlezy)