• Lachtaan

Nikdy jsem nebyl nepřející, ale tady bych to viděl klidně i na nižší procenta, protože takovou úchylnou nesmyslnost bez invence nedá vůbec žádnou filmařskou snahu splácat dohromady. Obsazení mě ani nemůže udivovat, Navrátil během mého života nikdy nehrál žádné jiné role než ty slizké, odporné a věčně nas*ané, Matonohu jsem nikdy nevnímal jako kvalitního herce a s Prachařem to jde taky pěkně do kytek. Jediný, koho mi tu je líto, je Michal Suchánek, protože toho mám fakt rád nejen z Partičky nebo dávných začátků ve Sněženkách, nevím, kolik za tuhle ptákovinu shrábnul, ale mohl ten čas využít produktivněji. To ostatně i všichni ostatní jmenovaní. Skončil jsem asi v 6. díle, dál nepokračuji.(9.1.2019)

„Přijela pouť a lidí proud zaplnil na návsi kdejakej kout - přijela pouť hudba a čmoud, marcipán má zas chuť náramnou“. Světský život po sametové revoluci…..demokracie, labutě, lahváč za dvě padesát…..jiná doba, jiný svět. On vlastně i ten seriál má sám o sobě odér ne zrovna udržovaného autodromu. Suchánek? Proč? Myslíte si, že bude automaticky sranda? Navrátil taky špatně! Matonoha, Mottlová taky ne! To Prachař se v tom docela našel….na dietních párcích přežívající kolotočář mu překvapivě sedl a jak každým dílem více a více chátral, přejímal pevně vládu nad seriálem. Život kolotočářský je jako na houpačce a stejně tak to má tento internetový počin…..jednou nahoře, jednou dole, jednou se něco povede, jednou vám přeběhne přes cestu černá kočka. Myslím si, že toho poslední dobou Petr Kolečko chrlí, až není zdrávo…neříkám, že to dělá špatně (ba naopak), ale některé nápady by si zasloužily ještě chvíli na nich sedět.(21.3.2019)

Námět je bomba. Vlastně se ani nedivím, že je pod tím podepsanej Petr Kolečko. Ten prostě tu českou náturu má prošpikovanou skrz na skrz a dokáže ji dobrými dialogy v jedné scéně perfektně popsat. Škoda ale, že je tenhle seriál víc drama, než legrace. On má totiž po humorné stránce docela slušnej nájezd, jenže třetí díl všechno sejme. Z Prachaře se stane naprosto šílená postava, ve kterém se pere nějakej skrytej Belzebub a celý ten námět jde vlastně do hajzlu, protože všechno vtipné už se rodí jaksi navíc. Nicméně jsem to dokoukal, zaujalo mě to a za to může seriál děkovat samotným hercům. Ti se totiž povedli ve všech ohledech doslova na jedničku. Kdyby se scénář tak nesejmul, tak si troufám tvrdit, že by se jednalo o jeden z těch nejlepších webových seriálů, co jsem zatím viděl.(6.1.2019)

• orkadimenza

Ze začátku to nevypadalo úplně špatně. Nápad na pouťové prostředí těsně po revoluci podpořilo na poměry seriálu stream.cz zajímavé obsazení. Jenže od 4. dílu, kdy začal být Daniel světskej, úroveň seriálu výrazně klesla. Čekal jsem, že by se s Pavlínkou mohly karty zamíchat zajímavěji. Slabý scénář alespoň trochu vyvažovaly vtipy Oldřicha Navrátila a kozy Báry Mottlové, ale celkově se jedná o nepovedenou záležitost.(17.12.2018)

• cross

Žánrově neskutečně rozpolcený mix trapnosti s celkem zajímavým námětem... Jestli si to Petr Kolečko jen tak střihl od bohu za pár korun, nebo dokonce jen za poukaz na volnou jízdu na labutě, tak to ale vlastně až tak špatné není a něco mě tak nějak nutilo to dokoukat až do konce... Těžko říci jestli zvědavost, kam až jsou tvůrci ochotni zajít a nebo jestli to byly světlejší chvilky, kterých se, abych byl fér, taky pár najde... Každopádně, pokud seriál přehlédnete, o nic nepřijdete...(11.1.2019)

• - Píseň v titulcích, která hrála v této epizodě, byla od Rubena de Ronde s názvem „Forever In Our Hearts (Danny Chen Remix)“ z roku 2007. Ale seriál se přeci odehrává v 90. letech. (TheSlezy)

• - Název „Tuzemák“ se začal používat po roce 2003, předtím byl na etiketách „rum tuzemský“. (MMXIII)

• - Když Daniel (Jakub Prachař) hraje na začátku videohru, jde vidět, že přestal klikat na ovladači, přitom ta hra se pořád hraje a dál zabíjí postavy ve hře. (TheSlezy)