Námět je bomba. Vlastně se ani nedivím, že je pod tím podepsanej Petr Kolečko. Ten prostě tu českou náturu má prošpikovanou skrz na skrz a dokáže ji dobrými dialogy v jedné scéně perfektně popsat. Škoda ale, že je tenhle seriál víc drama, než legrace. On má totiž po humorné stránce docela slušnej nájezd, jenže třetí díl všechno sejme. Z Prachaře se stane naprosto šílená postava, ve kterém se pere nějakej skrytej Belzebub a celý ten námět jde vlastně do hajzlu, protože všechno vtipné už se rodí jaksi navíc. Nicméně jsem to dokoukal, zaujalo mě to a za to může seriál děkovat samotným hercům. Ti se totiž povedli ve všech ohledech doslova na jedničku. Kdyby se scénář tak nesejmul, tak si troufám tvrdit, že by se jednalo o jeden z těch nejlepších webových seriálů, co jsem zatím viděl.(6.1.2019)

• salahadin

Takže o čem že to mělo být? Nemám ani tucha ani ducha. Atmosféra 90.tek tu není, zápletky jsou jen nadhozené, beze smyslu a pointy. Pokud první díly se Prachař snaží hrát, jak ho Mottlová fajčí a druhou půlku se snaží vypadat jako Kmotr Brando, nejde mu to, fakt moc mu to nejde. Postava Mottlové se neobhájila vůbec. Leda by nosila tričko s nápisem "Nová štětka Villeda, lépe saje a rouru má z kaučuku", pak snad. Jenže scénář někdo šil horkou jehlou, takže do něj nestihl zapracovat --- světe div se- PROPRACOVANOST. Jakoby ani tvůrci vlastně nevěděli, co a jak, nechali to plynout a výsledek je samotné překvapil. Taky se jim vůbec, ale lautr vůbec, nepodařilo vybudovat stopové množství napětí. Hoši soráč, ale fakt nestačí jen zmínka o jedné naší přehradě. Výlet k Orlické přehradě samozřejmě může být synonymem pro "sbohem", ale to byste museli před tím aspoň vykřesat jiskřičku. No nic, snad bude moje paměť milosrdná a brzy zapomene.(20.12.2018)

• Lachtaan

Nikdy jsem nebyl nepřející, ale tady bych to viděl klidně i na nižší procenta, protože takovou úchylnou nesmyslnost bez invence nedá vůbec žádnou filmařskou snahu splácat dohromady. Obsazení mě ani nemůže udivovat, Navrátil během mého života nikdy nehrál žádné jiné role než ty slizké, odporné a věčně nas*ané, Matonohu jsem nikdy nevnímal jako kvalitního herce a s Prachařem to jde taky pěkně do kytek. Jediný, koho mi tu je líto, je Michal Suchánek, protože toho mám fakt rád nejen z Partičky nebo dávných začátků ve Sněženkách, nevím, kolik za tuhle ptákovinu shrábnul, ale mohl ten čas využít produktivněji. To ostatně i všichni ostatní jmenovaní. Skončil jsem asi v 6. díle, dál nepokračuji.(9.1.2019)

• Tom_Lachtan

Velký špatný, dalo by se říct, když už se tu věští z karet. Vzácná ukázka promarněného potenciálu a zásadní ústřel ve scenáristické tvorbě Petra Kolečka, protože tohle se nikdy nemělo dostat ven ze šuplíku, mělo to v něm zůstat a maximálně tak se to mělo vytáhnout za pět let a zásadně přepracovat. Je tu obrovský nesoulad mezi mnohdy dramatickým dějem a mezi tím, kolik je mu věnováno prostoru a tak jsou některé, pro děj zásadní postavy, odbyty na pár minutách, kdy místo toho, aby byli v pěti minutách v každém díle, mají pět minut v celém seriálu (Holanďan, Benák) a další zásadní rys tupovid je absolutně špatná práce s charaktery postav, kdy v podstatě žádná není zajímavá, ani sympatická a ty, které by takovými postavami být mohli, mají zoufale malý prostor. Humor nefunguje, drama nefunguje, herci nefungujou, jen jistota návštěvy toalety po požití langoše je tu zřetelná.(17.12.2018)

• orkadimenza

Ze začátku to nevypadalo úplně špatně. Nápad na pouťové prostředí těsně po revoluci podpořilo na poměry seriálu stream.cz zajímavé obsazení. Jenže od 4. dílu, kdy začal být Daniel světskej, úroveň seriálu výrazně klesla. Čekal jsem, že by se s Pavlínkou mohly karty zamíchat zajímavěji. Slabý scénář alespoň trochu vyvažovaly vtipy Oldřicha Navrátila a kozy Báry Mottlové, ale celkově se jedná o nepovedenou záležitost.(17.12.2018)

• - „Metalista“ ze střelnice má na zádech nášivku s motivem alba „Death Magnetic“ od Metallica, toto album ale vyšlo v roce 2008, přičemž seriál se odehrává v roce 1990. (MMXIII)

• - Když Daniel (Jakub Prachař) hraje na začátku videohru, jde vidět, že přestal klikat na ovladači, přitom ta hra se pořád hraje a dál zabíjí postavy ve hře. (TheSlezy)

• - Název „Tuzemák“ se začal používat po roce 2003, předtím byl na etiketách „rum tuzemský“. (MMXIII)