Přijela pouť (TV seriál)

Komedie / Drama / Krátkometrážní

Česko, 2018, 3 h 3 min (Minutáž: 10x16–20 min)

• orkadimenza

Ze začátku to nevypadalo úplně špatně. Nápad na pouťové prostředí těsně po revoluci podpořilo na poměry seriálu stream.cz zajímavé obsazení. Jenže od 4. dílu, kdy začal být Daniel světskej, úroveň seriálu výrazně klesla. Čekal jsem, že by se s Pavlínkou mohly karty zamíchat zajímavěji. Slabý scénář alespoň trochu vyvažovaly vtipy Oldřicha Navrátila a kozy Báry Mottlové, ale celkově se jedná o nepovedenou záležitost.(17.12.2018)

• Bozvav

Fakt děsná ubohost, jestli reálná, tak pak by světští byli ještě větší lůzři, než jsem myslela. Nicméně si myslím, že dílko dosti přehrává.Herecké výkony kožené, Jakub, který jediný něco předvádí, to nezachrání. Tak nějak vypadá seriálové peklo. Ostatně jako většina zábavných pořadů Streemu, sračka na sračku.(17.12.2018)

• cross

Žánrově neskutečně rozpolcený mix trapnosti s celkem zajímavým námětem... Jestli si to Petr Kolečko jen tak střihl od bohu za pár korun, nebo dokonce jen za poukaz na volnou jízdu na labutě, tak to ale vlastně až tak špatné není a něco mě tak nějak nutilo to dokoukat až do konce... Těžko říci jestli zvědavost, kam až jsou tvůrci ochotni zajít a nebo jestli to byly světlejší chvilky, kterých se, abych byl fér, taky pár najde... Každopádně, pokud seriál přehlédnete, o nic nepřijdete...(11.1.2019)

No mohla to být hodně dobrá podívaná protože kolotočáři nebyli špatní, až na jakože krásnou kozatou střelnou růži, ne hrozný kozy nic a krása nikde tohle se nepovedlo. Mladého borce bych pleštil, hrozný herecký výkon totálně jsem ho nemusel vystát. No bylo by to super na tyhle dvě nepovedené herecké hlouposti a taky proto že časem ztrácely celou tu zábavu jedním slovem v pohodě ale přeci mohla to být zábava, zbytek herců se povedl.(27.12.2018)

• salahadin

Takže o čem že to mělo být? Nemám ani tucha ani ducha. Atmosféra 90.tek tu není, zápletky jsou jen nadhozené, beze smyslu a pointy. Pokud první díly se Prachař snaží hrát, jak ho Mottlová fajčí a druhou půlku se snaží vypadat jako Kmotr Brando, nejde mu to, fakt moc mu to nejde. Postava Mottlové se neobhájila vůbec. Leda by nosila tričko s nápisem "Nová štětka Villeda, lépe saje a rouru má z kaučuku", pak snad. Jenže scénář někdo šil horkou jehlou, takže do něj nestihl zapracovat --- světe div se- PROPRACOVANOST. Jakoby ani tvůrci vlastně nevěděli, co a jak, nechali to plynout a výsledek je samotné překvapil. Taky se jim vůbec, ale lautr vůbec, nepodařilo vybudovat stopové množství napětí. Hoši soráč, ale fakt nestačí jen zmínka o jedné naší přehradě. Výlet k Orlické přehradě samozřejmě může být synonymem pro "sbohem", ale to byste museli před tím aspoň vykřesat jiskřičku. No nic, snad bude moje paměť milosrdná a brzy zapomene.(20.12.2018)

• - „Metalista“ ze střelnice má na zádech nášivku s motivem alba „Death Magnetic“ od Metallica, toto album ale vyšlo v roce 2008, přičemž seriál se odehrává v roce 1990. (MMXIII)

• - Název „Tuzemák“ se začal používat po roce 2003, předtím byl na etiketách „rum tuzemský“. (MMXIII)

• - Jindra (Oldřich Navrátil) v čase 7:50, když kouřil cigaretu, hýbal prsty. To však není možné, když má amputovanou ruku. (TheSlezy)