poster

They'll Love Me When I'm Dead

Dokumentární

USA, 2018, 98 min

Režie:

Morgan Neville

Hudba:

Daniel Wohl
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • xxmartinxx
  ****

  Asi bych byl radši, kdyby se to míň oddávalo mýtu, ale i tak je to nesmírně záživné a skvěle se doplňující se současně vydaným filmem. Doufám, že Netflix tenhle svůj experiment vyhodnotí jako úspěšný a dočkám se dalších podobných projektů.(14.12.2018)

 • EdaS
  ****

  Výtečný dokument o legendárním Wellesově prokletém filmu The Other Side of the Wind. Hravá forma je zjevně inspirována Wellesovým F jako falzifikát. They'll Love Me When I'm Dead pro mě má (zatím?) mnohem větší kouzlo než samotný Wellesův letos konečně dokončený snímek. A komu je to pořád málo, tomu doporučuji velmi zevrubnou knihu Orson Welles's Last Movie: The Making of The Other Side of the Wind od Joshe Karpa.(2.11.2018)

 • Eldrick
  ***

  Dokument o nedotočení THE OTHER SIDE OF THE WIND je bohužel zábavnější než "film" samotný. Osvětlí nám totiž osobnost Orsona jako takovou a vztahy všech zúčastněných, co se na na filmu podíleli. Smysl tohohle materiálu vidím hlavně v tom, že vám ukáže naprosto přesně, jak nikdy nedokončit rozpracovaný projekt.(1.1.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace