Paní s ohnutým krkem (S01E05) (epizoda)

The Bent-Neck Lady

Horor / Drama

USA, 2018, 1 h 10 min

"Welcome Home, Nell." ... Mission: shit yourself - completed... Šokující zvrat v podobě odhalení děsivého tajemství "Paní s ohnutým krkem" zredukuje vaše pozitivní myšlení vůči tomuto dílu k bodu mrazu - natožpak samotná hlavní pointa vám způsobí neskutečně megalomanský mindblow, jež vás nenechá jen tak ledabyle v klidu a míru. A stejně jako Nell si po závěru musíte říkat: "No, no, no, no, no, no, no, no..." ... Zdaleka nejlepší epizoda. Masterpiece!(22.1.2019)

Celkom fajn, zatiaľ asi najlepšia časť. Sústredí sa na postavu, ktorej osud už poznáme. A je veľmi smutný. palec hore (aj dva) dávam určite za šokujúce finálne odhalenie identity "ženy s ohnutým krkom", to som vážne nečakal a bolo to pekne mrazivé, to vám teda poviem. Nevyhovovala mi pridlhá minutáž + divoké skoky v čase náročné na pozornosť.(30.10.2018)

Pátá epizoda je jedna z nejlepších co nám tenhle seriál předvedl. Díl se tentokrát soustředí na Nell, a musim říct, herečka se mi líbí, hraje to neskutečně dobře, a pokud vím dobře, tak je to její první role, teda aspoň myslím. Její výkon je zkrátka perfektní. Závěr byl..... NESKUTEČNÝ! Hodně se to povedlo. Hlavně poslední scéna, TOP! Ještě jsem neviděl horor, který by měl takle skvělý příběh. Tenhle seriál si mě získal. : )(20.10.2019)

Před závěrem epizody už moc času nezbývalo. Říkal jsem si, že pokud nebude Nellyina linka uspokojivě uzavřena, jakože asi ne, dost mě to zklame. Ale stalo se něco úžasného. Geniální, skvěle vypointované, dech beroucí, tuhle epizodu řadím k top nezapomenutelným epizodám seriálového světa. Může se směle chytit za ruku s Dexterovou ztrátou a Ozymandiasem. Masakr, erupce v hlavě.(22.10.2018)

Môžem prehlásiť túto časť za veľmi silnú...Nervy naozaj pracovali a husia koža na seba nenechala dlho čakať. Ďalšia časť v ktorej som síce predvídala, že sa stane to, čo sa v závere naozaj stalo, ale to vykreslenie malo naozaj svoju atmosféru. Už sa neviem dočkať ďalšieho odhaľovania skutočností....(22.10.2018)

• - Písnička, která hraje v 9. minutě, je „All You Got Is Gold“ od The Great Escape. Ve 12. minutě hraje „Heavenly Day“ od Patty Griffin, která hraje i v 62. minutě. (Bioscop)