Znamení času (S01E08) (epizoda)

Witness Marks

Horor / Drama

USA, 2018, 43 min

"Who the fuck is knocking out there?!" ... Totálně v prdeli - takhle by se dala tato epizoda krásně definovat... Theo se svým monologem kralovala, a Luke se svým "plánem" vší té hrůzostrašnosti nasadil korunu... Samozřejmě, pasáž v autě musela téměř každému způsobit efektivní léčivou kúru v podobě líbivého infarktu.... Problém je stále v tom, že daná tajemství se stále nederou na povrch - což je škoda, přestože se jedná o jeden z faktorů budujících napětí.(29.1.2019)

"Did you just punch my boob?"(29.3.2019)

Z epizody mi v hlavě zůstaly dva momenty. Klepání na dveře, a později klepání na všechno. Perfektní strašidelný moment, kdy slabší povahy určitě zarývají nehty do sedačky. Pokud ne, určitě je z té sedačky zvedne lekačka o pár minut později. Druhý moment byl ten, kdy se Theo omlouvala. Výborně podané, zahrané a perfektní popis smrti a strachu z ní. Na druhou mám strach z následné cesty všech zúčastněných za jediným cílem. Snad z toho vzejde nějaké rozumné rozuzlení.(31.10.2018)

Za posledných 10 minút, kde sa ukázali srdcervúce emócie a jedna ( dve ) pekne obstarané ľakačky, som odhodlaný ísť na priemer.(9.2.2019)

Znova troška nuda, našťastie táto časť má ledva 40 minút, čiže sa to dá zvládnuť. Negatívne zaujal megahysterický a enormne dlhý monológ Theo.(2.11.2018)