Hrůzostrašné sny (S01E09) (epizoda)

Screaming Meemies

Horor / Drama

USA, 2018, 58 min

Komentáře uživatelů k epizodě (12)

"Ďalej pokračujte už bezo mňa." - "Ako by sme mohli?" Za tragickosť, do ktorej sa to zlomí v druhej polovici, musím dať také vysoké hodnotenie. Konečne sa dozvieme, čo presne sa stalo v posledných minútach pobytu v Hill House a je to strašné. Strašné.(3.11.2018)

• corpsy

Možno ide o ticho pred búrkou ( teda záverečným finále ), ale tak veľmi tomu neverím. Pretože všetko pred tým je iba hmla, ktorá bráni tomu pravému dostať sa na tu správnu cestu. A pripadá mi, že sa tu niekto silou mocou snaží, aby to tak nebolo.(10.2.2019)

Samostatná sólová epizoda naší matky představené - Olivie... to už jen z principu nechceš... epizoda navíc úzce připomínala Shinning Stephena Kinga - což téže velice potěšilo.(29.1.2019)

Mně teda přijde, že to vůbec negraduje. No z povinnosti ten poslední díl dokončím..(29.3.2019)

Horor ustupuje psychologickému dramatu konečně se soustřeďujícímu na matčin osud a v druhé polovině se překlápí v něco nepředstavitelně smutného. Silná epizoda, hodně silná.(29.12.2018)

Začínám se bát, že seriál bude mít už jen sestupnou tendenci. Je super, že bylo vše objasněno, ale v záři předchozích dílů jsem nebyl s mnohými verzemi spokojený. Myslím, vím, že tvůrci měli na víc. Každopádně, hodně silné, dojemné poslední momenty matky, kdy jsem na ni zcela změnil názor.(1.11.2018)

Mama sa vracia domov alebo ako skutočne dopadla posledná noc.(1.4.2019)

Příchází poslední díly série, napětí se zvyšuje a s ním se také zvyšuje počet akcí, které se dějí. Tenhle díl jsem vážně vychutnal, ale něco mi v hlavě říká, že jde o poslední a není důvod, proč bych měl koukat na další, všechna vysvětlení máme, tak nás v posledním díle možná navnadí na další sérii, kdo ví.(25.1.2019)

Tak sme sa dockali aj pohladu maminy na doterazjsie udalosti a hlavne na osudnu noc. Opat dramatickejsia a ponura cast. Tentokrat vsak hlavne psychologicka. Hoci sa opat trochu poodtiahla opona a nejaky ten criepok sme sa opat dozvedeli, a napriek dokonalej Gugino v roli matky, ktora pomaly prehrava svoj boj s posobenim domu a vnimanim reality, cakal som viac. Snad sa to podari v zaverecnej casti a nedojde k rozcarovaniu po tak kvalitne polozenom zaklade. Slabsie stvorhviezdie. Psycho moc nemusim, ale ten smutok a zmar je v poslednych minutach hmatatelny.(2.11.2018)

Tak konečně se něco děje, i když škoda, že se každá scéna opakovaně přehrává do zblbnutí z pohledů všech zúčastněných. Jako není to vůbec špatné, ale toho horroru je tam fakt pomálu. Spíš drama než horror. Škoda.(14.10.2018)

Dozvídáme se, co se stalo s mámou, a jak to dopadlo při závěrečné noci v Hill housu. Smutná epizoda.(17.5.2019)

Postavi začínajú konať a už to nie je také tamojmné a mystické ako doteraz.(3.1.2019)