Dani se strašně vyděsí a chce dát dětem za vyučenou. Jenže ty jí dokážou pořádně zabrnkat na nervy. (Netflix)

Pilda17

První polovina dílu slabší, druhá se rozjela. Vynechat tu omáčku okolo by neškodilo. Divák se něco málo dozví, ale zase tak důležité to není, aby vše zabralo tolik času. ()

Necrotongue

Na sérii jsem se dost těšil, protože ta předchozí si mě získala, po druhé epizodě jsem ale na pochybách. Příběh mě zatím nezaháčkoval, postavy se mi proti Domu Hillových zdají být mnohem méně zajímavé, dokonce bych řekl, že jsou mi obě děti silně nesympatické, a pokud se to nezlepší... 3*- ()

Nach

Druhá epizoda jde již více do hloubky jednotlivým postavám. Zde primárně Milesovi a jeho minulosti z internátní školy. Zároveň se nám více otevírá hororová stránka tohoto domu. Sice stále v náznacích, ale již natolik důrazných, že si z nich můžete udělat nějaké logické úsudky, co jak se má a proč na to to či ono dítě takto reaguje. Samozřejmě na nějaké závěry je ještě dost brzy, ale scénář vše drží pevnou jistou rukou, stejně jako režie. Pochválit též musím excelentní kameru jejíž jízdy trefně dokreslují atmosféru a spolu s vhodným střihem zde prakticky není pasáž, kde bych se nevyznal. A pozorné oko opět může v jednotlivých sekvencí vidět kdesi v pozadí siluety duchů. 80% ()

LachtanShows

Že mi postava Milese bude vadit, jsem věděl už od prvního okamžiku, kdy se objevil. Oproti tomu postava Victorie Pedretti se mi líbí mnohem více než ta v Hill House. Hlavně jí to víc sluší jako blondýně. ()

warrenur

Hm, mierne rozcarovanie a par ocakavanych postupov. Avsak rusko sa trochu poodhalilo a je zrejme, ze mala Flora a jej "babiky" nie su nezname. Naviac, dozvedeli sme sa nejake criepky o Miles-ovi este z cias jeho internatnej skoly. A creepy bol uz vtedy. :) A nemyslim, ze to bolo v dosledku smrti rodicov. Tieto naznaky boli typicke i v prvej serii a dufam, ze podobne velkolepe prelinania budu i tu. Zial, len priemer. Dufam, ze sa "sliapne na plyn" a atmosfera vtiahne. ()

Bozvav

Postupné odkrývání karet jde tvůrcům filmu docela dobře, jen by možná mohli kapet šlápnout na plyn. Řemeslně výborné, ale to pomalé tempo ani pečlivě budovaná atmosféra obav nezachrání. Děti mi začínají lézt na nervy obě. Bubu bylo, ale že by to bylo na to se bát, tak ani omylem. Už by se mohlo dostavit nějaké vysvětlení, alespoň částečné.60%. ()

fixaman

Čekal jsem opravdové pokračování první řady a poctivou duchařinu. Dostal jsem nudnou rodinnou story plnou žánrových klišé bez jediného momentu napětí. První díl byl špatný, druhý ještě horší. Neskutečně se to vleče. Snad už se to v dalším díle konečně trochu rozjede. ()

helraiser

Pomalu se nám to rozjíždí, něco málo se dozvíme o postavách a ke konci se dočkáme i strašíci sekvence, takže paráda. Solidní atmosféra především ke konci, parádní záběry z domu a skvělý vizuál z tohoto dílu dělá skvělou podívanou lahodící oku. ()

Najt

Začíná to být zajímavý a dokonce se dostaví i první strašidelné momenty. Takhle cáklý děti se jen tak nevidí. K tomu ještě strašidelný barák. Chudák Nell ()

drkaldj

Tak uvidíme co přinese další díl. Prozatím se mi ale nedaří najít si sympatie k postavám (snad jen hlavní Dan) nebo příběhu. Část odehrávající se ve škole mě přišla celkem nudná a zbytečná. Konečně se ale začíná (i když až ke konci) vracet atmosféra hororu a tajemna. Nemůžu si pomoct ale ten kluk Miles mě dost štve a trošičku to i kazí. ()