Dvě tváře, 2. část (S02E07) (epizoda)

The Two Faces, Part Two

Horor / Drama

USA, 2020, 1 h

Tu podobu s dokonalým postarším hororem Ti druzí bych spatřil asi i sám bez přečtené zmínky na internetu, jinak se mi ale ten přehnaně fantazijní styl, kterým se tahle série vydala, vůbec nezamlouvá. Když se nepochopitelné a na první pohled nevysvětlitelné věci dějí v žánru sci-fi, tak se vždycky objeví nějaké logické opodstatnění. To ale bohužel nemůžeme očekávat u nadpřirozeností.(12.10.2020)

Po polovině série jsem měl za to, že se při některé z dalších epizod nevyhnu odpadování, ale k mému vlastnímu překvapení jsem se ve druhé půli začal bavit, a zatím mi to ještě vydrželo. Už nemám chaos ani v neustálých opakováních téhož a hlavní bubák je vcelku vydařená:-)(28.1.2021)

Uzavření minulých linek a v podstatě nastolení směru, kterým se finální epizody budou ubírat. Nebudu tu spoilerovat, ale rozhodně jde o něco odlišného, než u první série. Epizoda si drží nastavenou laťku minulé epizody. Více se zde již věnujeme nadpřirozené, než té lidské části a i když díl nastoluje jakousi představu o možném konci, doufám, že Mike Flanagan překvapí a uhne z vytyčeného cíle. 80%(10.10.2020)

Sposob a forma, akou nam vysvetlili, to, co sme uz niektori tusili, nema na mna ani zdaleka taky vplyv, ako genialna prva seria. Velke sklamanie. Ach jo...uvidim, s cim pridu posledna dva diely. Slabsi priemer.(15.12.2020)

• Pilda17

Tak jsem viděl už asi vše, pokud tohle někoho bavilo, tak dobrý. Já osobně tenhle díl považuji za propadák a nedal jsem ho. 10 minut zvládnout by nejspíš nebyl problém, ale hodinu? To je psycho a člověk nerozumí 90% věci, co herci říkají, takže k čemu to je? Většinu jsem přetočil a doufal, že se to zlomí, ale bohužel. Připadal jsem si, jak kdybych byl pod vodou a někdo mi něco říkal, takže naprosto zbytečný díl.(17.11.2020)

• - Když Peter (Oliver Jackson-Cohen) v bytě mluví se svou matkou, tak má na stěně pověšené dvě vlaječky. V posledním záběru na ně je ale jedna pověšená křivě. (Duoscop)