poster

Huang jin xiong di

 • Čína

  黄金兄弟

 • Hong Kong

  黃金兄弟

 • Hong Kong

  Wong gam hing dai

 • Nový Zéland

  Golden Job

 • Austrálie

  Golden Job

Akční / Krimi

Čína / Hong Kong, 2018, 99 min

Režie:

Ka-lok Chin

Scénář:

Erica Lee

Producenti:

Eric Tsang
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Baerdeller
  *

  Jde o o zmatené asijské Da Ny Ho parťáky, ale namísto finálního mindfucku všichni vytáhnou bouchačky a rozdají si to s armádou žoldáků v Černé Hoře. Scénář je průhledný, pitomý a hrozně kýčovitý. Postavy jsou zaměnitelné a člověk si je akorát plete. Asijské akční komedie mám docela rád, ale Golden job moc dobrý není. Komedických prvků je zde minimum a jde hlavně o béčkovou týmovou akční záležitost.(26.12.2018)

 • Vavča
  **

  Aneb s nostalgií nejdřív pojdeš, hongkongská parta, co se herecky naposledy sešla před 20 let v sérii Young and Dangerous, chce ukázat i teď, že nepatří do starého železa. Parta sirotků podniká v loupežích, eskortních misích a vůbec v čem se dá získat. Bromance na prvním místě, Chin Kar-Lok je mistr akce, tentokrát si sedl na režisérskou židli, atraktivní prostředí Budapešti využil slušně, jako by na mě dýchl závan 90.let a Corey Yuen se svým Enter the Eagles. Akce na akci, v akci, zběsilé tempo, Eric Tsang jako milý tatík a šéf, Jasuaki Kurata si také střihne na stará kolena trochu bojového umění. Výborné akční sekvence, ať v Budapešti, Černé hoře, nebo úvod v Číně, přesun do Japonska, kde by taky nic nevadilo (nebýt toho očividného a špatného CGI při automobilových honičkách). Jenže film tak nějak celou dobu nefunguje, příliš mnoho charakterů, minimum prostoru, příběh prostě nesepne, atmosféra taky ne. Film je občas až moc over the top, mám rád jednotlivé hlavní herce, ale tady to prostě nevyšlo. Hugo LP byl naopak nadšen a dal tomu z nostalgie za 3 hvězdy, vy můžete taky. Ale tady už jednou hongkongský film byl a uměl to tehdy lépe...(12.11.2018)

 • LangiJ
  **

  Tak tohle se bohužel moc nepovedlo. Hvězd plno, vystřídá se několik zajímavých lokací, pěkná hudba, o akci taky není nouze (především ta v Černé Hoře stojí za to), ale ve výsledku celkem slabota. Postavy, příběh mě příliš nezaujaly (obehraná písnička natočená již několikrát a lépe), ani herecké výkony, na to, že to měla být parta, která se znala od malička a pojilo je toho hodně, nějak to mezi nimi nefungovalo, je tam i pár nudných pasáží, které jsem měla sto chutí přeskákat. Prostě to hapruje a jako celek moc nefunguje.(31.12.2018)

 • Cvalek
  **

  Vypadalo to docela slibně a to i ze začátku ale i přesto to nebylo tak trochu ono, abych pravdu řekl myslel jsem že to bude lepší a to i proto že v tomto snímku hrají docela slušné plejády. Písničky které ve filmu zazní jsou celkem k naslouchání. Film rozhodně není nijak zvlášť špatný jen provedení by mohlo být trochu lepší.(27.1.2019)

 • mdf
  ***

  Nápaditá svižná kropička s dobrými lokacemi jako Budapešť atd.(11.2.2019)

 • Jordan Chan

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace