The Bad Seed (TV film)

Scénografie:

Tink

Kostýmy:

Ellen Anderson

Komentáře uživatelů k TV filmu (8)

• pornogrind

The Bad Seed přináší omšelé téma, který jsme měli možnost x krát vidět. Navíc tenhle kousek nepřichází absolutně s ničím novým, Samotné zpracování je taky žalostné. Ono se není ani čemu divit když to měl pod taktovkou R. Lowe, kterej si zároveň střihl i roli naprosto tupýho otce. Jediným malým plusem byla M. Grace, ale ani tady nebyl herecký výkon nikterak dechberoucí. Tohle pro mě byla zbytečnost se kterou jsem tak akorát ztratil svůj drahocenej čas. Tohle nebrat.(10.1.2019)

Zlá holčička manipuluje okolím a pokud se jí něco nelíbí, neštítí se ničeho. V tomto ohledu nic nového pod sluncem a i samotné zpracování je rutinní až lehce podprůměrné. Přidanou hodnotou je Mckenna Grace, která zahrála ďábelské dítě s přehledem a jejího výkonu je pro tohle škoda. Každopádně díky ní se film vyšplhal alespoň na průměr. 50%(28.10.2018)

• grizly007

Klasickej televizák o malým mamrdovi.(14.4.2019)

• Miseet

Nevím, kam zmizely ty hororové prvky. Jediný pozůstatek hororu představuje holčička, která svým hereckým výkonem, aspoň trochu, celý film zachránila.(4.6.2019)

Päťadvadsať na zadok, ľadová sprcha, oholiť hlavu a poslať spať bez večere.(6.1.2019)

• Arsenal83

Patty McCormack si po 62 rokoch zahrala v tom istom filme. Tentokrát samozrejme už nie ako dieťa. Môže horor z roku 1956 fungovať v roku 2018? Ani nie, ale výkon detskej "hrdinky" M. Grace bol naozaj hodnotný.(18.4.2019)

• CharlieSs

Uživatel "grizly007" to vystihl asi nejvíc. Mckenna mě srala už od předchozího hororu ve kterým hrála podobného spratka, ale bohužel ani tentokrát to neskončilo, jak by mělo. Škoda, potenciál to mělo, stejně jako všechny filmy na tohle téma, ale bohužel to až tak moc nevyšlo.(21.4.2019)

• Jenn

Takovej malej nesympatickej sráč a neskuteně pitomej film. Jo a ta chůva, tak ta byla dvakrát tak pitomá. Dobrá akorát byla hudba.(9.5.2019)