poster

Asher

Krimi / Drama

USA, 2018, 105 min

Scénář:

Jay Zaretsky

Kamera:

Denis Crossan

Hudba:

Simon Boswell
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (2)

  • Goldbeater
    ***

    Zcela rutinní režisér Michael Caton-Jones společně s debutujícím scenáristou Jayem Zaretskym přináší tuctovou (love)story o samotářském a unaveném nájemném vrahovi, který by na stará kolena už od života rád dostal víc než jen zakázku na něčí vraždu. Asher nenabízí nic moc nového, co bychom už neviděli v jiných filmech, ovšem cool výkon Rona Perlmana a sem tam vtipné dialogy ho drží nad hladinou průměru. Krimi drama, které nenadchne ani neurazí. [SITGES 2018](5.10.2018)

  • Filmmaniak
    ****

    Pomalý, ale moc hezký, empatický a jemný thriller o stárnoucím profesionálním nájemném zabijákovi, co má rád svůj každodenní samotářský stereotyp a pracovní rituály a žije si svým tempem, když v tom ho zaskočí šance na podzim života strávený s ženou po boku. Ten film je v podstatě jako Ron Perlman sám. Ze staré školy, trochu unavený, částečně v důchodu, ale přitom to v sobě pořád má, černý humor i styl, schopnost dojmout správně zvoleným šklebem i věrohodně ztvárnit postavu ranaře s přesnou muškou. Režírován je trochu vláčně, režisérem, který umí prakticky jen šedivou rutinu, ale k tomuhle materiálu se to překvapivě hodí. Konzistentní nadprůměr, co se nikam nežene, a umí zasáhnout na těch správných místech.(6.10.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace