V deň svojich desiatich narodenín sa náhle stratí malý oslávenec Anthony Sullivan, ktorý nevysvetliteľne zmizne počas detskej hry, pri hľadaní ukrytého pokladu. Rodina Sullivanovcov prežíva ťažkú krízu a emocionálne náročné obdobie. Všetci jej členovia sa musia stretnúť, aby vyriešili záhadu Anthonyho zmiznutia. Stopy sa objavujú až po uplynutí nekonečných dvoch rokov, avšak spolu s nimi sa začínajú odkrývať aj hrozné tajomstvá rodiny Sullivanovcov. (TV JOJ)

sochoking

Dobre napísaný seriál pre TV , ktorý sa niektorými scénkami úplne rovnako zatváril, ako nízkorozpočtové indie filmy, ktoré ja tak veľmi obľubujem. Niektoré vyhrotené situácie boli až komické, akoby z iného sveta a to sa mi na tom páčilo! Fuckovanie v nemocnici a podobne, akoby sa ani nechumelilo. Hlavne Coyotove výstupy boli šupy! Malo to svoju tvár, svojský štýl. Jedného dňa zmizne malý zmrdík v deň svojich desiatich narodenín no a popritom, ako ho hľadajú , tak sa postupne začínajú na povrch vyplavovať podivnosti z kruhu jeho rodiny. Páčila sa mi dramatická zložka (vzťahy), ako i celé mysteriozno, do ktorého bola táto vydarená miniséria vkusne a efektne zabalená. ()