silentname

"Viper Club" nakoniec podľa mňa celkom funguje. Neviem či by som to ohodnotil ako super silný film a rozhodne som mal pocit, že sa niektoré veci zo mňa snažil vytlačiť viac, než reálne vyšli, ale ako celok to môžem ohodnotiť celkom okey. Nemôžem sa ubrániť pocitu, že by niekedy išli trošku nasilu, no miestami je to aj celkom prirozdené. Okey.. pozitíva filmu. Susan Sarandon je talentovaná herečka. A dokáže svoju postavu miestami celkom dobre odprezentovať a dať jej potrebnú charizmu. Dokonca som jej ako matke fandil a dúfal v šťastný koniec. Je tam nádej, no súčasne aj strach a dokážem to prijať. Dokonca aj flashbacky sú tam spracované veľmi dobre. Lola Kirke je mi tiež sympatická, no mám pocit, že jej postavu som nejako moc ani nestihol spoznať. A chcel by som o nej vedieť viac. Časti v nemocnici sú dobre spracované a možno by z nich mohol film skúsiť viac vyťažiť. Časti v klube, kde sa zbierajú peniaze ma ale trošku nudili. A pravdou je, že aj postavy ma nejako nudili. Nemal som pocit, že by ich nejako vykreslili, aby som bol viac zvedavý na to čo s nimi bude. Nechytili ma. A vôbec tu už sa dostávame k problémom filmu. Má tu rozbehnutých niekoľko príbehov a nie všetky sú zaujímavé. Máme tu FBI, ktorá podľa mňa dokopy moc nerobí. Máme tu Viper Club, o ktorých toho tiež moc nevieme a nie sú mi nejako výrazne sympatickí. Kolegovia Helen v nemocnici ma bavili asi najviac. A okrem toho to nemá ani moc zaujímavé tempo ani atmosféru, ktorá by nejako výrazne do toho chytila. A potrebuje to oboje. Takže je to pre mňa mix, ale viac som na strane spokojnosti. Neviem ako by som na tom bol, keby si film pozriem znovu, ale po jednom zhliadnutí som s tým okey. A to je asi najlepšie vystihnutie. Okey. Hodnotenie: B- ()

sochoking

Susan Sarandon hrá zdravotnú sestru na ARO , kde je neustále konfrontovaná s ťažko zranenými pacientami a popritom sa snaží získať všetkými možnými a dostupnými prostriedkami svojho syna- žurnalistu, zo zajatia islámskej teroristickej skupiny v Sýrii. 75% za mňa. ()