Komentáře uživatelů k epizodě (11)

 • monolog
  odpad!

  Bože, to je ještě větší sračka, než Specialisté. Jsem naprosto beze slov. Ani nedokážu říct, co je horší. Úplně mě vnitřně bolelo na to koukat, a to ještě víc, než na již zmíněnou konkurenci. Já vůbec nechápu, kdo to může pořád platit, tyhle debilní seriály. Bohužel, zázrak se nekoná a tenhle seriál je další ztráta času a duševního zdraví. Problém toho, že postava vyšetřovatele má být geniální je ten, že na to potřebujete i geniálního autora, který není duševní troska a tu geniálnost mu vtiskne. To mezi českými scénáristy není zjevně nikdo. Obzvlášť proto, že to nejsou scenáristi, ale vybrakovaný tupý nuly.(5.11.2018)

 • honajz
  **

  Tady je vidět, jak kopírka amerických seriálů nemůže doslova převzatá fungovat (a dost dobře nechápu, že každý díl má ještě nějaké další tři čtyři české rádoby scenáristy, když to stačilo jen přeložit). Tento díl je taková Erin Brokovich, což funguje v USA, ale ne v Čechách. Proboha, kolik tady asi máme zrušených chemiček, na jejichž pozemku by se stavěly baráky? S takovou nečeskou zápletkou můžete leda k brdičkům. Navíc opět seriál lavíruje mezi pokusy o vtip (Termerová jako uvaděčka a prodejce lístků k profesorovi do pracovny - jediný slušný fór dílu) a naprostým emocionálním dojením holčičkou s rakovinou. A Řezníček začíná svou postavu hrát trochu jako robota, ale občas projeví nějaké emoce, a tento rozpor také nefunguje.(6.11.2018)

 • Marze
  ***

  Sympaticky výstřední a chvílemi zábavná ústřední postava a neokoukaní herci. Kriminálka je ale průměrná.(4.11.2018)

 • tufr
  *****

  Velmi dobrý díl !!! Ten seriál mě baví....(4.11.2018)

 • ilemas
  *

  Po tomto díle jsem to vzdal, děsná nuda, nevýrazní herci...(27.12.2018)

 • bourec
  *

  Jestli něco nesnášim,tak je to hlavní role bez charismatu,a děj bez alespoń minima napětí a akce.Tohle je na hovno.20%.Tim s timhle končim,a považujte hodnocení druhýho dílu jako zhodnocení kvality tohodle seriálu.(11.11.2018)

 • rakovnik
  ****

  Tři a půl hvězdy. Geniální postižený profesor Tauber vytrvale odmítal pomoci policii, neboť byl vždy o krok napřed, včetně odhalení pachatele. Vlastně v dnešním díle nebyl potřeba. Případ byl vcelku jednoduchý, ale slušně natočený. Dítě na nemocničním lůžku mě vždy chytne za srdce, navíc ve světle úvah o vražedných motivech. Unikátní byla v tomto díle střelba mimo terč. Jsem já vrah?(4.11.2018)

 • Jizni Tlapa
  ****

  Profesor Tidýd pokračuje v nastaveném tempu prvního dílu a Nova se záhadným způsobem začíná tvářit “umělecky”(5.11.2018)

 • mira007
  ***

  Překvapivě zábavná konverzační záležitost a i jako krimi případ to bylo ok ikdyž celkem smutné.(18.11.2018)

 • njuska
  **

  Naprosto nesympatičtí herci (vyšetřovatelé) s infantilním chováním, hloupé zápletky... Profesor T občas projevuje až moc silné emoce... Škoda, velký potenciál a Nova ho takhle zničila.(7.11.2018)

 • Octavian
  odpad!

  Nesympatické postavy a neautentický příběh, který se nehodí do českého prostředí. K tomu si herečka Haváčová příšerně šlape na jazyk a často jí není rozumět. A to máme tolik jiných šikovných hereček. Až se vkrádá otázka, jak se k roli asi dostala. Seriál jako takový je jen česká verze lepší zahraničí předlohy. Škoda, že se tvůrci raději nevěnují původní, originální tvorbě.(4.11.2018)