Komentáře uživatelů k epizodě (3)

 • honajz
  *

  Mno, ty Sudety jsem také nějak nepobral. Je to tady jak pěst na oko, přičemž se vůbec nemluví o příčině, jen o následku. Nikde ani slovo o tom, co dělali sudetští Němci a pak okupující Němci během těch 6 - 9 let a jaké násilí oni páchali na Češích a kolik oni zabili dětí (emotivní doják tohoto dílu). Jinak mne překvapilo, že učitel z vysoké má problém jít na střední školu a bojí se třeba té kliky u vstupních dveří - to jako na vysoké nemají dveře s klikou? A nějak nemyslím, že by na českých školách byl problém s profesory, kteří se zapletou s žačkou - naopak je na takovém vztahu postaven film 30 panen a Pythagoras, a ostatně i u nás na gymplu profesora po takové aférce (a následné svatbě) nevyhodili, ale nechali ho dál učit. Jinak celý námět je jen dávno viděným a zpracovaným tématem, přičemž Hitchcock v Cizincích ve vlaku to zpracoval daleko nejlíp. Ale jsem rád, že jsem opět po čase viděl hrát Reginu Rázlovou. A nějak mám pocit, jak Pauhofová stárne, že vypadá jako maska...(12.11.2018)

 • mira007
  ***

  Celkem nudný případ, ale tři hvězdy za Táňu Pauhofovou jako sexy prostitutku s hřebenem a za detailní historickou přednášku o masakru v Postoloprtech.(18.11.2018)

 • chrispe
  ***

  Řezníček mě prostě asi nějak fascinuje, i když nevím přesně proč. Asi, že jak ho znám z jiných rolí (přiznávám, není jich moc), tak je tohle pro mě skvělá přeměna. Co se ale týče případu a prostředí seriálu.... furt trvám na tom, že to není vůbec originální. Člověk má zkrátka pocit, že tohle už někdě stokrát viděl. Pořád průměr.(12.11.2018)