Vražda v hotelu (E05) (epizoda)

Krimi / Drama

Česko, 2018

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

• honajz

Jeden z lepších dílů, ale pořád v tom vidím jen to opisování od větších vzorů (nejen Monk, Mentalista nebo Psych, ale třeba také Castle), kdy samotný případ je tak průhledný, že je s podivem, že to policistům docvakne až tak pozdě. Některé chování postav mi přijde poněkud podivné, ne-li nereálné. Co mne zde už začalo vytáčet, jsou ty miniscény, kdy si někdo něco jako představuje - nejsou již vtipné, došel jim dech. Třeba Schneiderová celá červená jako čertice a čertící se - to jako fakt? Ty stupně vítězů... ach jo. Navíc profesor v tomto dílu opustil skoro všechny své zásady a vtipně cynické repliky (jež nahradily sáhodlouhé konstrukce), takže i tady to charisma nějak zmizelo. A ten konec - Nova spouští vlastní minipivovar a dělá si selfpromo?(26.11.2018)

• mira007

Krimi story jednoduchá, kdy pachatel se v klidu bezdůvodně přizná Profesorovi T. během polidné procházky parkem a zábava okolo případu samotného byla slabší, ikdyž Pauhofová jako prostitutka vs. maminka hlavního hrdiny zabodovala.(26.11.2018)

• GoodStenly

Tak tento díl byl od poloviny dost předvídatelný, bohužel jsem neviděl minulý díl, ale koukám, ani by to nebyla tragédie... Nevím co si mám myslet o panu T., ale mám pocit, že nám nějak změknul..., skoro žádná těžkotonážní ironie. Zklamání, opravdu, velké.(26.11.2018)