Tamara (E06) (epizoda)

Krimi / Drama

Česko, 2018

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

Hodně emotivní díl, kdy ale nechápu, že vlastně nejsympatičtější postavu seriálu škrtnou (aby ji v příštím "nahradili" tuctovou Špalkovou v roli zdravotní sestry). Hodně věcí jsou zde vycpávky (Dan a Amálie, šéf alkoholik a šéfka, spousta vzpomínkových klišé, která začnou napočtvrté už otravovat) a případ plyne jen velmi zvolna. Poněkud mne mrzí, že je naznačena spousta podpříběhových linií, ale nejsou nikam dál dovedeny - skutečný vztah děkana a profesora (osvojil ho?, je jeho anděl strážný?, je druhým manželem jeho matky?), něco více o matce v podání Reginy Rázlové (hraje skvěle) - a že celkově jsou již vystříleny náboje s alkoholismem, tatínkem Amálie, a vlastně i vztahem Dana a Amálie, takže tam není oč hrát.(10.12.2018)

• mira007

Čekal jsem, kdy Táňa Pauhofová dostane víc prostoru a ona ho dostala v tomto díle jako mrtvá oběť.(7.12.2018)